TV HABER

Dünya Güzelleri ne zaman ekrana gelecek?

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy’lu dev kadrosuyla 'Dünya Güzelleri' 21 Haziran Çarşamba akşamı ekrana geliyor....

Dünya Güzelleri ne zaman ekrana gelecek?

21 Haziran Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Dünya Güzellerim isimli gezi & show programının merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan veBurcu Esmersoy’dan oluşan dev kadronun bir araya geldiği “Dünya Güzellerim”in izleyicisiyle buluşmasına günler kala yayınlanan tanıtımı heyecanı artırdı.

Çekimleri; Hindistan Mumbai, Varanasi, Yeni Delhi, Nepal ve Vietnam’da gerçekleşen, yaz sezonunun merakla beklenen programı “Dünya Güzellerim”in yeni tanıtımında programın ilk bölümünden de ipuçları ekrana geldi. Büyük sürprizlerin olacağının sinyallerinin verildiği tanıtımda; dev kadronun birbirleri ile atışmaları, bambaşka kültürlerden görüntüler ve Bülent Ersoy’un rastalı saçları dikkat çekti. Dünya Güzellerim 21 Haziran Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum