REKLAM

Digiturk ile 'Oscarlıyorum' hediye kazandıracak

Digitürk'ün Moviemax Oscars kanalı için hazırladığı 'Oscarlıyorum' reklam kampanyası dört ayrı filmle yayına girdi.

Digiturk ile 'Oscarlıyorum' hediye kazandıracak
Digiturk'ün, 87'nci Oscar Töreni'ni canlı olarak yayınlayacağı ve 3 hafta boyunca Oscar'a aday olmuş ve/veya Oscar'ı kazanmış filmleri ekrana getirdiği Moviemax Oscars kanalı için hazırladığı 'Oscarlıyorum' reklam kampanyası dört ayrı filmle yayına girdi.

Reklam kampanyası ile aynı adı taşıyan Facebook uygulaması ise Digiturk'lülere sürpriz hediyeler kazandıracak.

Digiturk, Oscar'a aday olmuş ve/veya Oscar'ı kazanmış filmlerini 3 hafta boyunca film severler ile buluşturan Moviemax Oscars kanalı için eğlenceli dört ayrı filmden oluşan yeni bir reklam kampanyası başlattı.

Digiturk'ün reklam yüzleri Anıl İlter ve Osman Karagöz'ün başrolünde oynadığı reklam filmlerinde ikili "Oscarlıyorum" isimli bir sinema programında Her, Gravity, Grand Budapest Hotel ve Star Wars filmlerini entellektüel bir şekilde yorumlaya çalışıyor. 

Deneme

İkilinin yaptıkları komik ve eğlenceli yorumlar filmlerin orijinal hikayelerinden bir hayli uzak olduğundan aslında filmleri izlememiş oldukları anlaşılıyor.

Medina Turgul DDB tarafından hazırlanan 'Oscarlıyorum' reklam filmlerinin yönetmenliğini Ketche yaparken, yapım şirketi görevini ise Renkli Filmler üstlendi.

Deneme

'Oscarlıyorum' Facebook Uygulaması Sürpriz Hediyeler Kazandıracak

Reklam filmi ile aynı adı taşıyan, 13 Şubat'ta yayına alınacak 'Oscarlıyorum' Facebook uygulaması ise sinemaseverlere sürpriz hediyeler kazandıracak. Film meraklılarının bilgilerini konuşturacağı uygulamada katılımcılar, Moviemax Oscars kanalında yayınlanan 7 filmle ilgili hazırlanan yorumları okuyarak, 87'nci Oscar Ödül Töreni'nde 'En İyi Film ödülünü' alacak filmi tahmin edip, film hakkındaki yorumlarını iletecekler. Yarışmanın sonunda en çok doğru cevabı veren ve bu senenin en iyi filmini tahmin edip, yorumunu bırakanlar arasından yapılacak jüri seçimi ile kazananlar birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Kazananlara, iPad ve Beats Kulaklık, ev sinema sistemi, pop-corn makinesi, Digiturk Film Paketi, 3 kişiye 1 yıl boyunca çift kişilik Cinemaximum sinema bileti hediye edilecek.