GÜNDEM

Denizbank acil nakit için sizlere ödenek hazırladı! TC kimlik ile başvuru yapan alacak!

Denizbank acil nakit için sizlere ödenek hazırladı! TC kimlik ile başvuru yapan alacak!

Denizbank acil nakit için sizlere ödenek hazırladı! TC kimlik ile başvuru yapan alacak!

DenizBank, acil nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, mobil uygulama üzerinden yeni müşteri olanlar, 20 bin TL'ye kadar faizsiz kredi ve faizsiz taksitli avans alma fırsatı yakalayacaklar.

Kampanya, 05/04/2023 - 15/05/2023 tarihleri arasında geçerli olacak. MobilDeniz uygulamasını indirerek "Müşteri Ol" butonuna tıklayarak başvuru sürecini tamamlayan müşteriler, faizsiz kredi kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanya kapsamında, aylık kredi faiz oranı, kredi tutarı, hayat sigortası, KKB puanı, genel borçluluk durumu ve kullandırılan kanala göre değişkenlik gösterecek. MobilDeniz kanalından yapılan kredi kullandırımlarında, kredi tutarı 6 aya kadar vadede ve aylık faiz oranı %0 olabilmesi için kredinin hayat sigortalı olarak kullanılması gerekiyor. Kredi şartlarının bir ya da birkaçının sağlanamaması durumunda aylık faiz oranı %0'ın üzerinde olabilecektir. Kredinin hayat sigortasız olarak kullanılması durumunda ise aylık faiz oranları %2.28 ile %3.60 arasında değişebilir ve %0 faiz oranı geçerli olmayacaktır.

DenizBank müşterisi olduktan sonra, kampanya süresi boyunca MobilDeniz uygulaması üzerinden avantajlı ihtiyaç kredisi oranları ile kredi kullanma hakkı elde edeceksiniz. Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL'dir. Ayrıca, kampanyadan ilk kez müşteri olanlar, kredi başvurusu yaptıkları takdirde 1 ay süresince kampanyadan yararlanabilecekler.

DenizBank, müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla rakiplerinden ayrışmayı hedefliyor. Acil nakit ihtiyacı olan müşteriler için başlatılan bu kampanya da bu amaçla hayata geçirildi. MobilDeniz uygulaması üzerinden yapacağınız başvurularla faizsiz kredi ve faizsiz taksitli avans imkanı elde edebilirsiniz.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar