TELEVİZYON

Deneyimli muhabir Turkuvaz Medya’dan ayrıldı! ’13 yılıma veda...’

13 yıl Turkuvaz Medya'da muhabirlik yapan Gamze Elçi sosyal medya paylaşımıyla Turkuvaz Medya'yla yollarını ayırdığını duyurdu.

Deneyimli muhabir Turkuvaz Medya’dan ayrıldı! ’13 yılıma veda...’

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı kanallarda 13 yıl boyunca muhabirlik yapan Gamze Elçi’den ayrılık kararı geldi. Elçi, ayrılığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Deneyimli muhabir şu ifadeleri kullandı:

“13 yıl çok emek vererek çalıştığım Atv, AHaber, Apara, Aspor kanalları bünyesinden Turkuaz Medya Grubu’ndan haklı sebeple iş akdimi sonlandırarak ayrıldım. Mesleğe başladığım ilk yerdi Atv Televizyonu. Mesleği çok severek yaptığım 13 yılıma veda... Herkesin yolu açık olsun...”

GAMZE ELÇİ KİMDİR?

Evli ve 1 kız çocuğu sahibi olan Gamze Elçi, 2001 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi bölüm birinciliği ile bitirdiği üniversitede öğrenim süresi boyunca ÜnTv Haber kanalında Haber spikerliği yaptı. Mezun olduktan sonra mesleğe ilk olarak 2008 yılında Atv'de muhabir olarak başladı.

Atv ile birlikte Ahaber, Apara, Aspor televizyon kanallarında muhabirlik görevini sürdürdü. Sel, Orman yangını, İzmir Depremi gibi çok önemli ve zorlu görevlerde yer aldı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar