GÜNDEM

Cumhuriyet gazetesinde istifalar tam gaz! 20'yi bulması bekleniyor!

Cumhuriyet gazetesinde Aykut Küçükkaya ile yolların ayrılmasının ardından başlayan kriz sürüyor. Gazetede yaşanan istifalara yenileri eklendi.

Cumhuriyet gazetesinde istifalar tam gaz! 20'yi bulması bekleniyor!

Cumhuriyet gazetesinde Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya'nın görevden alınması kararına tepki gösteren Cumhuriyet çalışanları bir açıklama yapmış ve yönetime çağrıda bulunmuşlardı.

Yönetimden bu yönde herhangi bir açıklama gelmeyince Yayın Koordinatörü Serkan Ozan, Yazı İşleri editörü Cafer Kurt, muhabir Hazal Ocak, yazar Mustafa Kemal Erdemol, portal sorumlu haber müdürü Ozan Alper Yurtoğlu, Görsel Yönetmen Münevver Oskay ve editör Bilal Çelik gazeteden ayrıldıklarını duyurmuştu. Cumhuriyet'teki bu ayrılıklara yenileri eklendi.

 MedyaRadar’da yer alan habere göre; Haber Merkezi Müdürü Murat Hantaş, Yazı İşleri Politika Editörü Alper İzbul, Gece Yazı İşleri Müdürü Ayça Demir ve birinci sayfa editörü Murat Ataş gazeteye veda etti.

 İSTİFA SAYISININ 20’Yİ BULMASI BEKLENİYOR

Cumhuriyet gazetesinde her geçen gün istifa haberleri gelirken, istifa sayısının Cuma gününe kadar 20'yi bulması bekleniyor.

Yorumlar 1 yorum