DİZİ DÜNYASI

Çukur dizisi final bölümüyle kafaları karıştırdı! Yamaç Koçovalı esrarı

Çukur, dün akşam ekranlara gelen final bölümüyle 4 sezonluk ekran macerasını tamamladı. Finalde Yamaç Koçovalı'nın ölüp ölmediğiyle ilgili seyircinin kafası karıştı.

Çukur dizisi final bölümüyle kafaları karıştırdı! Yamaç Koçovalı esrarı

Yaklaşık 4 sezondur izleyici ile buluşan ekranların fenomen dizisi yayınlanan fenomen dizi Çukur, 7 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen 131. bölümüyle final yaparak veda etti. Ancak Yamaç Koçovalı'nın dizideki sonuyla ilgili kafalar karıştı.

Final bölümünde Ayşe ve Murtaza karakterleri de öldü. Murtaza, Ayşe'nin ölümü sonrası kendi kafasına sıkarak finalin en çok üzen sahnesine damga vurdu. Ayrıca, final bölümünde hem Amca Cumali hem de Şahram ölerek diziye veda etti.

Çukur'un merakla beklenen final bölümü son sahnesi ise izleyenleri şaşırttı. Yamaç ve Aliço'nun yıllar sonra yaşlanmış halleri ekrana geldi. İyice yaşlanan Yamaç, çocukları ve torunlarıyla son kez vedalaşarak hayata gözlerini yumdu. Çukur'da final bölüme Akşın Koçovalı, Kahraman Koçovalı, Selim Koçovalı, İdris Koçovalı, Sena Koçovalı, Nehir, Kemal, Celasun ve Karaca tekrardan geldi. Muhteşem finalle Çukur ekran macerasını tamamladı.

Çukur ileri sahneye sarılmadan önce kahve önünde Yamaç, Cumali, Akın ve Salih görüldü. Çukur'la ilgili ayrıca, istediği zaman aynı yerden Çukur 5. sezonda başlayabilir veya Çukur sinema filmi de gelebilir yorumları yapıldı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar