TV HABER

CNN Türk'ten Hande Fırat bombası! Yeni programa başlıyor

CNN Türk ekranlarında sabahları görmeye alışık olduğumuz Hürriyet gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat bundan böyle her Perşembe Gece Görüşü programıyla da ekranlarda olacak.

CNN Türk'ten Hande Fırat bombası! Yeni programa başlıyor

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın sunacağı “Hande Fırat ile Gece Görüşü” programı 5 Ekim Perşembe günü saat 21.00’den itibaren ekran macerasına başlayacak.

Hande Fırat, siyasetin gündemine damga vuran tüm gelişmeleri Gece Görüşü’nde tartışmaya açacak. Siyasetten dış politikaya, en son kulislerden gündem değişterecek analizlerin yer alacağı program farklı bakış açılarını bir araya getirecek. 

hande fırat

HANDE FIRAT KİMDİR?

10 Eylül 1974'te Ankara'da doğdu. Ankara Tevfik Fikret Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu.
  
Kanal D’de yaptığı stajla televizyonculuk hayatı başladı. Sırasıyla Kanal D, NTV ve BRT‘de çalıştı.

1999 yılının Kasım ayında da Başbakanlık Muhabiri olarak CNN TÜRK'te başladı.Depremler, afetler, suikastler, siyasi krizler, uluslararası krizler, zirveleri takip etti.

Türkiye'nin yoğun gündeminde temposu düşmeyen televizyon haberciliğini CNN TÜRK'te başarıyla sürdüren Fırat, CNN TÜRK Ankara Haber Müdürü görevinin ardından, 2011 yılında CNN TÜRK Ankara Temsilcisi görevine getirildi.

2014 yılında ise Kanal D’nin de Ankara Temsilciliğine getirilerek, Doğan TV Ankara Temsilciliğine atandı.
Fırat ayrıca, CNN TÜRK’te Parametre programında Ankara gündemini yorumluyor.

Hande Fırat, tüm Türkiye’yi ilgilendiren gelişmelerde son dakika ve perde arkası bilgilerle ve liderler, bakanlar, başbakan yardımcıları ile yaptığı röportajlarla başarılı yayınlara imza attı.

15 Temmuz darbe girişiminde yaptığı gazetecilik başarısı tüm dünyada yankı buldu.
Cumhurbaşkanı’yla FaceTime üzerinden yaptığı bağlantı 15 Temmuz'un kırılma noktası olarak da tarihe geçti.

Fırat bu başarısının ardından 21 Aralık 2016 tarihinde Hürriyet Gazetesi'nin Ankara Temsilcisi oldu.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar