GÜNCEL

Cengiz Gülaç: Ekrem İmamoğlu İyi Parti ile kurulan resmi ittifaka rağmen HDP oyları olmasaydı belediye başkanı olamazdı!

Nethaber gazetesi yazarı Cengiz Gülaç, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kadınlar gününde attığı mesaj karşısında meral Akşener'in tutumunu değerlendirdi. Bunun yanı sıra Gülaç, Ekrem İmamoğlu'nun İyi Parti ile kurulan resmi ittifaka rağmen HDP oyları olmasaydı belediye başkanı olamayacağını ifade etti.

Cengiz Gülaç: Ekrem İmamoğlu İyi Parti ile kurulan resmi ittifaka rağmen HDP oyları olmasaydı belediye başkanı olamazdı!

Nethaber gazetesi yazarı Cengiz Gülaç,  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kadınlar gününde attığı mesaj karşısında meral Akşener'in tutumunu değerlendirdi. Bunun yanı sıra Gülaç, Ekrem İmamoğlu'nun İyi Parti ile kurulan resmi ittifaka rağmen HDP oyları olmasaydı belediye başkanı olamayacağını ifade etti. 

İşte o yazı... 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun kadınlar gününde attığı mesajı duymuşsunuzdur. İmamoğlu paylaştığı mesajda Sayın meral Akşener ve Pervin Buldan’ı mesajına ekleyerek kadınlar gününü kutlamış.

Sonra çarşı karıştı!

            İlk önce İyi Partili Sayın Yavuz Ağıralioğlu sert bir tepki gösterdi. Ağıralioğlu şunları söyledi:

            “Anneleri yıllardır evlatsız bırakan bir cinayet şebekesine mesafesizliğini milli hassasiyet ve haysiyet itirazımız olarak ifade ettiğimiz HDP ve siyasilerinin isimlerinin, şehit annelerine borcunu vatan borcu bilen Meral Akşener ismi ile birlikte zikredilmesini doğru bulmuyorum”

Yazının tamamı için tıklayın... 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar