POLEMİK

Cem Yılmaz: Televizyonda kendimi izlemek istemem

ünlü komedyen Cem Yılmaz, kariyeri hakkında merak edilen konulardan bahsederken neden program yapmadığına açıklık getirdi.

Cem Yılmaz: Televizyonda kendimi izlemek istemem

‘Geleceğin Gücü Girişimciler G3 Forum’a konuşmacı olarak katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, kariyeri hakkında merak edilen konulardan bahsetti.

Meslek hayatında keşkelerinin olmadığını ve sınırlarını bildiğini söyleyen komedyen Cem Yılmaz "Yıllarca televizyon programı yapmam için teklif geldi ama başarısız olacağımı bildiğim için kabul etmedim. Kendimi izlemek istemem ki. Katrilyon teklif etseler cevabım 'Hayır'. İlk reklam filminde maaşımın 1 milyon katını teklif etmişlerdi. 'Bana uygun değil' diyerek onu da reddettim" dedi.  


Finansal yönden başarılı bir yapımcı olmadığını belirten Cem Yılmaz, “G.O.R.A’dan 100 bin TL zarar ettim. Çok büyük filmlerden, küçücük zarfla para aldığımız oldu” şeklinde konuştu.

Hiç fan kulübü olmadığını dile getiren komedyen, “Sevilmek kadar sevilmemeyi de normal karşılıyorum. Kimseye  ‘Hayranlarım’ diye hitap etmedim. Sahtekâr şöhretler bu konforu yaşıyorlar, onların fanları oluyor, bilmem ne oluyor. ‘Ballarım, canlarım’ diyorlar. İlişkileri mekanik” açıkla- masını yaptı. 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar