MEDYA KÖŞESİ

Cem Küçük’ün Ertuğrul Özkök iddiası sonrası bakın neler olmuş?

"Eyüp Can ile Özkök görüşmesinin asla es geçilemez" olduğunu üstüne basa basa söyleyen Cem Küçük, bu görüşmenin her şeyden önce büyük ayıp olduğunu belirtti.

Cem Küçük’ün Ertuğrul Özkök iddiası sonrası bakın neler olmuş?

Cem Küçük,  Ertuğrul Özkök ifşası sonrası Demirören Medya'nın en tepe isminin kendisi ile temasa geçtiğini ve kanıt olup olmadığını sorduğunu, eğer iddia doğruysa gereğini yapacağını söylediğini belirtti. 

Küçük,  "Özkök hakkında gereği yapılacak mı? Yoksa görmezden mi gelinecek? Bazıları FETÖ ile mücadelede samimi mi değil mi göreceğiz. Medyadan zaten umudum yok. Ben millete bakarım, sadece millete. Önemli olan milletin kendisidir." ifadelerini kullandı.

Cem Küçük,  FETÖ'cü Eyüp Can'la Ertuğrul Özkök'ün Londra'da görüştüğünü,  Özkök'ün WhatsApp, FaceTime gibi imkânlarla da Can ile iletişimde olduğunu ve moral ve destek verdiğini iddia etmişti. 

Bu büyük skandalı geçiştiremezsiniz

Medyamızın hep beraber üzerine yattığı ve görmezden geldiği bir konu daha var. Son iki yazıdır ifşa ettiğim FETÖ'cü Eyüp Can'la Ertuğrul Özkök'ün Londra'da yaptığı görüşme. Bu yazılar üzerine Demirören Medya'nın en tepe ismi benimle temasa geçti. "Kanıt var mı?" diye sordu ve "bu doğruysa gereğini yaparım" dedi.
Özkök'e bu görüşme soruldu ve inkâr etmedi. Zaten son yazımda dediğim gibi Özkök yüksek profilli bir gazetecidir ve gerçeği inkâr etmez. Eyüp Can ile Özkök görüşmesi asla es geçilemez. Hakkında kırmızı bülten ve iki ayrı davadan tutuklama kararı olan FETÖ'cü Eyüp Can'la görüşmek her şeyden önce ayıptır.
Tekrar yazıyorum: "Evet yeniden söylüyorum ki Ertuğrul Özkök Fetullahçı terörist Eyüp Can ile 15 Temmuz 2016 ihanetinden sonra Londra’da hem de birkaç defa görüşmüştür. Bu asla hoş görülemez bir skandaldır. Ayrıca WhatsApp, FaceTime gibi imkânlarla da Can ile iletişimde olmuştur ve bu teröriste hep moral destek vermiştir. Kapatılmış bir gazetenin internet sitesinde hâlâ kimsenin okumadığı yazıları çıkan ve yaşayan bir ölü olduğu için ismini vermediğim bir gazeteciye 'Sakın Eyüp aleyhine bir daha yazma' diye talimat veren de Özkök’ün kendisidir. Tüm bu bilgiler ilgili yetkili birimlerce tespit edilmiştir."
Bakalım Özkök hakkında gereği yapılacak mı? Yoksa görmezden mi gelinecek? Bazıları FETÖ ile mücadelede samimi mi değil mi göreceğiz. Medyadan zaten umudum yok. Ben millete bakarım, sadece millete. Önemli olan milletin kendisidir.

Yorumlar