MEDYA KÖŞESİ

Cem Küçük'ten olay iddia: Önümüzdeki altı ay içinde...

Yurt içindeki ve medyadaki FETÖ işbirlikçilerinin bitinin kanlandığını söyleyen Türkiye yazarı Cem Küçük önümüzdeki altı aya dikkat çekti.

Cem Küçük'ten olay iddia: Önümüzdeki altı ay içinde...

 "FETÖ denen örgütü bu topraklarda Erdoğan liderliğinde biz Müslümanlar bitirdik ve yurt dışındaki ayağı da er ya da geç bitirilecektir. " diyen Cem Küçük yapılacak temizlikle herkesin şaşıp kalacağını yazdı. Küçük,"Önümüzdeki 6 ay içinde bu ülkede FETÖ iş birlikçilerine yönelik öyle bir temizlik olacak ki, herkes şaşıp kalacak. 17-25 Aralık FETÖ darbe teşebbüsünü desteklemiş ve o dönemde Erdoğan’ın devrilmesini istemiş kim varsa FETÖ’ye yardım ve yataklık suçu işlemiştir ve bağımsız Türk mahkemelerine bunun hesabını verecektir." ifadelerini kullandı.

CEM KÜÇÜK'ÜN YAZISI

Son dönemde FETÖ’nün yurt dışı ayağıyla ilgili araştırmalar yaptım ve bunları sizlere bu köşede yazdım. FETÖ denen örgütü bu topraklarda Erdoğan liderliğinde biz Müslümanlar bitirdik ve yurt dışındaki ayağı da er ya da geç bitirilecektir. Öte yandan son 10 gündür ben bu konu ile uğraşıyorum diye yurt içindeki ve medyadaki FETÖ iş birlikçilerinin de bitinin kanlandığını görüyorum. Önümüzdeki 6 ay içinde bu ülkede FETÖ iş birlikçilerine yönelik öyle bir temizlik olacak ki, herkes şaşıp kalacak. 17-25 Aralık FETÖ darbe teşebbüsünü desteklemiş ve o dönemde Erdoğan’ın devrilmesini istemiş kim varsa FETÖ’ye yardım ve yataklık suçu işlemiştir ve bağımsız Türk mahkemelerine bunun hesabını verecektir.
17-25 Aralık’ta FETÖ’yü desteklemiş herkes hukuken suçludur. Sosyal medyada bazı siteler FETÖ iş birlikçilerinin ve vatan hainlerinin toplandığı bir suç yatağı hâline gelmiş. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı, Adnan Menderes gibi görmek istediğini yazan binlerce adam var. Bu tiplerin kim olduğu ilgili yetkili birimlerde isim isim biliniyor. Trol, gazeteci veya siyasetçi olmak işlenen suçları örtmüyor. Hepsi aynı CHP’li Eren Erdem’in 22 sene hapis ile yargılandığı gibi yargılanacak.
Müslümanlara karşı intikam çığlıkları atarak hapishane yolu gösterenlerin hepsi önümüzdeki dönemde kendileri hapsi boylayacak. Hukuktan kaçış yok. Türk adaletinden kaçış yok. Madem hepiniz bu kadar yargılamaya meraklısınız, o zaman Türk mahkemeleri hakkınızda karar verdiğinde ağlamayacaksınız.
CHP yönetimi 17-25 Aralık darbe sürecinde Fetullahçı polisleri ve savcıları destekledi. FETÖ gazeteleri kapatıldığında devletin değil FETÖ’nün yanında durdular. Şimdi ise CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Habertürk yayınında Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı FETÖ’den yargılayacağını söyledi. “Önce FETÖ’cüler içeri girdi, sonra onları devlet içinde bu konumlara getirenler içeri girecek” dedi. “60 generali eleyip Akın Öztürk’ün önünü açanlar cevaevine girecek” diye açık açık söyledi.
Hasan Hüseyin Özese gibi FETÖ’cü hâkimleri ve diğer bütün FETÖ’cüleri siz CHP’liler değil Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükûmeti ve bizim taraf bitirdi Sayın İnce. Ergenekon ve Balyoz sanıkları kendi güçleriyle kurtulmadılar. Onları da Erdoğan kurtardı. Bizim taraf olmasaydı Ergenekon-Balyoz takımı hâlâ içerdeydi. Şimdi bizim sayemizde dışarıda gezen adamlar CHP ile bir olmuş sosyal medyada utanmadan Cumhurbaşkanımızı tehdit ediyorlar.
Bir yandan da aynı Habertürk’te Meral Akşener propagandası tam gaz devam ediyor. Önümüzdeki salı günü Habertürk’te 28 Şubatçı Fatih Altaylı büyük bir Akşener propagandası yayınına hazırlanıyor. Bu gerçeklerin bu ülkenin en hassas noktalarında bilinmediğini mi sanıyorsunuz siz?
Aydın Doğan da aynen bu numaraları yapıyordu. Ne oldu sonra? Şimdi Münih’te fizik tedavi görüyor. 27 Aralık 2013’te Cumhurbaşkanımızın “ya hapse gireceğine ya da Sudan’a kaçacağına” dair FETÖ’ye destek tweeti atan Serdar Akinan’a neredeyse TV programı yaptırılıyordu Ciner Medyada. O FETÖ’cü tweetinden ötürü de Akinan ile ilgili suç duyurusu yapıldı ve hukuk işlemeye başladı.
CNN Türk’te Bora Bayraktar ile olan değişimi ve haklı tasfiyeleri Türk milleti çok takdir ediyor ama geçen çarşamba HDP militanı Şirin Payzın’ın programında Tuncay Özkan Cumhurbaşkanımıza “Hırsız” diye iftira attı ve Payzın da zevkten dört köşe oldu. Ayrıca PKK’nın siyasi kolunun Meclis’e girmesi için de her propagandayı yaptı Payzın. Tüm bunlar Erdoğan Demirören Ailesi’nin ilkelerine aykırıdır. Bunlar hâlâ kendilerini Aydın Doğan döneminde sanıyorlar. Bu Eski Türkiye kalıntılarına 22 Mart 2018 medya devriminin anlam ve önemi hatırlatılmalıdır. Bu arada Münih’e gidip hâlâ Aydın Doğan’dan akıl alarak yayın yapanlar da detaylarıyla biliniyor. Gerekirse bunları da tek tek yazarım.
Bizler Cumhurbaşkanımızın liderliğinde FETÖ’yü mezara gömdük. Eski Türkiye kalıntıları da anaakım medyadan tamamen temizleninceye kadar mücadelemiz devam edecek. Bu ülke anaakım medyasında muhalefet olacaksa, Yeni Türkiye’nin yeni muhalefeti olacak bu. Eski Türkiye kalıntıları ve FETÖ iş birlikçileri muhalif değil, Türkiye düşmanıdır.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar