MEDYA KÖŞESİ

Cem Küçük yazdı: Sözcü-Odatv çetesinin kriminal ilişkiler ağı

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası yolunda kritik iki aya girildiğine dikkat çeken Cem Küçük, Türkiye Gazetesi'nin Sözcü-Odatv çetesiyle mücadele ettiğini belirtti.

Cem Küçük yazdı: Sözcü-Odatv çetesinin kriminal ilişkiler ağı

"Sözcü-Odatv çetesi lafını biz uydurmuyoruz. Devlet literatüründe bu örgütün adı bu. Güvenlik bürokratlarımız arasında adamların ismi bu. Samimi Atatürkçü yurttaşlarımızın bu çete ile ilgisi yoktur." diyen Cem Küçük, Sözcü-Odatv'nin CHP-HDP ittifakını desteklediğini iddia etti.

 Tunç Soyer'in İzmir adayı yapıldığına dikkat çeken Küçük, Soyer Ailesi'ni medyada en çok kim destekliyor sorusuna Uğur Dündar ve Soner Yalçın cevabını verdi.

" Yaptığı haberlerden değil yapmadığı haberlerden zengin olmak açık kriminal suçtur." diyen Cem Küçük, "Tüm ilişki ağları ortada. Bir tarafta Sözcü-Odatv çetesi, bir tarafta Tunç Soyer. Bu Soyer İzmir’e aday olsun diye CHP MYK’sında en çok uğraşan ise, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından görevden alınan Battal İlgezdi’nin eşi, eski komünist yeni zengin Gamze Akkuş İlgezdi. Bu arada bu kadar yolsuzluk iddialarına rağmen Battal İlgezdi yeniden aday yapılıyor. Sözcü-Odatv çetesinin de bu çifte tam desteği var. Nasıl ilişkiler bunlar, Allah aşkına? Biri açıklasın lütfen!.." ifadelerini kullandı.

Sözcü-Odatv çetesinin kriminal ilişkiler ağı

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası yolunda çok kritik bir iki aya girdik sayın okurlarım. Şu an öyle bir savaş başlamıştır ki, ya Türkiye Cumhuriyeti kazanacak ya da FETÖ’nün 17-25 Aralık darbe teşebbüsündeki ortakları olan Sözcü-Odatv çetesi. Ya bu milletin büyük çoğunluğu kazanacak ya da bu milletin üzerinde bir azınlık vesayeti kurmak isteyen Sözcü-Odatv çetesi. Kavganın iki tarafı nettir. Ya Millet ya Zillet noktasındayız.
Biz Türkiye gazetesi olarak işte bu Sözcü-Odatv çetesiyle ölümüne mücadele ediyoruz. Sözcü-Odatv çetesi lafını biz uydurmuyoruz. DEVLET literatüründe bu örgütün adı bu. Güvenlik bürokratlarımız arasında adamların ismi bu. Tıpkı Baader-Meinhof çetesi gibi bunlar da Sözcü-Odatv çetesidir. Samimi Atatürkçü yurttaşlarımızın bu çete ile ilgisi yoktur. Zaten özellikle Soner Yalçın liderliğindeki Odatv örgütünün gerçek siyasal ideolojisinin dinimize düşman olan bir komünist ideoloji olduğu DEVLET tarafından tespit edilmiştir. Yani bunlar Kemalist görünümlü komünistlerdir. Samimi Atatürkçü yurttaşlarımızı DEVLET bu çeteden dikkatle ayrıştıracaktır. Herkes müsterih olsun.
Nasıl ki PKK terörünün siyasi kolu mücrim HDP ile bu partiye oy veren yurttaşlarımız aynı değilse Sözcü-Odatv çetesiyle samimi Atatürkçü olup bu çete tarafından kandırılan yurttaşlarımız da aynı değildir. Sözcü-Odatv çetesi FETÖ üyesi olmamakla birlikte FETÖ’ye yardım ve yataklık suçunu defalarca işlemiştir. İstanbul Cumhuriyet Başsavcımız İrfan Fidan ve diğer kahraman savcılarımız bu gerçeğin kanıtlarını ortaya koymuştur. DEVLET her türlü çete ile ve terör örgütünün siyaset ve medya koluyla mücadele eder. HUKUK da gereğini yapar. Hangi pozisyonda olursa olsun ister siyasetçi, ister belediye başkanı, ister gazeteci olsun bir çeteye yardım yataklık eden herkes bedelini öder.
Bu milletin çoğunluğu derken sadece AK Parti’yi kastetmiyorum. Hem kahraman bir insan olan Devlet Bahçeli önderliğindeki MHP hem de diğer gerçek milliyetçiler ve sağ cenahtakiler vb. buna dâhildir. Sağ yelpazede olup CHP-HDP ittifakına bir kişi bile destek olmaz. Şu an çok açıkça Sözcü-Odatv çetesi de CHP-HDP ittifakını destekliyor. Müslüman ve milliyetçi olan hiç kimse bu ittifakı destekleyemez.
İşte 12 Eylül sürecinde tüm ülkücülere ve sağ görüşlü herkese “gericiler” diye çöp olan iddianamesinde saldıran Nurettin Soyer’in oğlu Tunç Soyer İzmir adayı yapıldı.
Rahmetli Başbuğ Türkeş, Soyer için “Ordumuzun içine sızmış komünist” derdi. Peki bu Soyer Ailesi’ni en çok destekleyen kimdir medyada? Birincisi Odatv örgütünün başı Soner Yalçın, öbürü de Sözcü örgütünün baş elemanı Uğur Dündar. Google’a bu iki gazetecinin ismini yazın, bir de yanına komünist Nurettin Soyer’in ismini yazın. Binlerce ülkücü yiğide ve tüm sağcılara iddianamesinde hakaret etmiş Nurettin Soyer’i övgülere boğan yazılarını ve Tweetlerini göreceksiniz. İşte bunlar bu milletin düşmanıdır.
Rahmetli Başbuğ Türkeş, Nurettin Soyer için komünist derken çok somut kanıtlar sunuyordu. Çünkü Soyer, Dev-Yol ve Dev-Sol militanlarını hep korumuştu ve kollamıştı. Oğlunun da PKK’nın siyasi kolunun standında yaptığı konuşma çok açık. Sözcü-Odatv çetesinin arşivinde Nurettin Soyer’e övgüleri göreceksiniz.
Peki pazar günü CHP MYK ve PM’sinde Tunç Soyer’in adaylığını en hararetle destekleyen kim? CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi. Sayın okurlarım görüyor musunuz komünist kardeşliğini? Gamze İlgezdi’nin geçmişinde DHKP-C’nin müzik grubu Grup Yorum solistliği olduğu biliniyor. Komünist düşüncelere sahip ama kendi lüks içinde yaşayan rezidanslar kraliçesi! Tıpkı onlarca oteli olduğu iddia edilen zengin komünist Tunç Soyer gibi. Babası emekli albay olan biri nasıl böyle zengin olabiliyor? Odatv-Sözcü çetesi hiç bu soruyu soruyor mu? Sormaz, çünkü onlar da yağmadan pay almak istiyor. Soner Yalçın da Uğur Dündar da lüks içinde yaşıyor. Yaptığı değil yapmadığı haberlerden zengin olan gazeteciler dosyasını da somut kanıtlarla bu köşede vakti gelince açacağız. Yaptığı haberlerden değil yapmadığı haberlerden zengin olmak açık kriminal suçtur.
Tüm ilişki ağları ortada. Bir tarafta Sözcü-Odatv çetesi, bir tarafta Tunç Soyer. Bu Soyer İzmir’e aday olsun diye CHP MYK’sında en çok uğraşan ise, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından görevden alınan Battal İlgezdi’nin eşi, eski komünist yeni zengin Gamze Akkuş İlgezdi. Bu arada bu kadar yolsuzluk iddialarına rağmen Battal İlgezdi yeniden aday yapılıyor. Sözcü-Odatv çetesinin de bu çifte tam desteği var. Nasıl ilişkiler bunlar, Allah aşkına? Biri açıklasın lütfen!..

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum