GÜNCEL

Cansu Canan'dan iki müjdeli haber!

Ekranlardan tanıdığımız başarılı sunucu Cansu Canan Özgen sunuculuk kariyerine yazarlığı da ekleyerek emin adımlarla ilerliyor. Özgen'in son kitabı Dalgakıran raflardaki yerini aldı. Cansu Canan Özgen'in sevenlerine bir müjdeli daha haberi var. Geçtiğimiz aylarda Erden Eryüz'le hayatını birleştiren Özgen 7 aylık hamile.

Cansu Canan'dan iki müjdeli haber!

 Ekranlardan tanıdığımız başarılı sunucu Cansu Canan Özgen sunuculuk kariyerine yazarlığı da ekleyerek emin adımlarla ilerliyor. Canan Özgen bu defa usta işi ilk romanla okurlarının karşısına çıkıyor. Alfa Yayınları’ndan çıkan ve Dalgakıran adını taşıyan roman  Jülide adlı güçlü bir kadın üzerinde yükseliyor. Birbirinden ayrı görünen ama aslında saç örgüsü misali iç içe geçmiş ortak yaşanmışlıkların yarattığı psikolojik atmosfer  okuru kuşatıyor. Cansu Canan Özgen, edebiyatın gücüyle insanı kendi hayatı üzerine düşünmeye itiyor.

 Ne zaman biter fırtına? Deniz durulunca mı, sen limana varınca mı?

 Gıpta edilecek bir sevgilisi, zengin bir yaşamı, tıkır tıkır işleyen bağımsız bir düzeni ve arada yoklayan migren dışında hiçbir sıkıntısı olmayan başarılı işkadını Jülide Develi bir sabah gözlerini evinin terasında, kendini boşluğa bırakmak üzereyken açar. Ancak oraya nasıl geldiği ve neden bu intihara teşebbüs ettiğine dair hiçbir fikri yoktur.Jülide bu travmatik deneyimin nedenini bulmak için uğraşırken bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Yolu beş benzemez yabancıyla kesişir ve umulmadık duraklara ulaşır. Bu ortak yolculukta Jülide, herkesin geçmişinin aslında halen bugünde yaşadığını fark edecektir.Dalgakıran, Cansu Canan Özgen'in geniş bir yelpazedeki deneyim ve birikiminden süzülüp kuvvetli kalemi ve canlı anlatımıyla harmanlanan usta işi bir ilk roman. Psikolojik gerilim, polisiye ve dramanın sularında yüzüyor, sinematografik kurgusuyla merak, şefkat, öfke ve sürprizin gelgitlerini yükseltiyor.

Güzel sunucu 7 aylık hamile

Ekranların sevilen sunucusu Cansu Canan'ın sevenlerine bir müjdeli haberi daha var. Basketbolcu Erden Eryüz'le hayatını birleştiren Özgen, 7 aylık hamile olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerine duyurdu. Özgen'in paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum yağdı. 

Yorumlar