GÜNCEL

Can Ataklı 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığını kiminle yaptı?

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, ekranlarda durmadan kendisini hedef alarak, iftira atarak hakaret sıralayan Can Ataklı'yı soru yağmuruna tuttu. Özışık, Can Ataklı'nın geçmişte Cem Uzan için biriyle rüşvet pazarlığını yaptığını söyleyerek dikkat çeken ifadelere yer verdi.

Can Ataklı 1 milyon dolarlık rüşvet pazarlığını kiminle yaptı?

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, ekranlarda durmadan kendisini hedef alarak, iftira atarak hakaret sıralayan Can Ataklı'yı soru yağmuruna tuttu. Hadi Özışık, Ataklı'nın geçmişte Cem Uzan için biriyle rüşvet pazarlığı yaptığını söyleyerek, 'Bu rüşvet pazarlığını CD'ye kaydettin mi? O CD'yi ne için kullanmak istedin, Tayyip Erdoğan'a ulaştırmak için mi, yoksa Cem Uzan'ın işini halletmek için mi? Peki yaptığın rüşvet pazarlığını Cem Uzan'a ilettiğinde sana ne dedi? Cem Uzan, "Ben haklıyım rüşvetle işimi çözmem" dediğinde, sen ne cevap verdin? "Çok basit bir şey oysa; 1 milyon dalar vereceksin iş bitecek" dedin mi demedin mi?' diyerek dikkat çeken ifadelere yer verdi. 

Süleyman Soylu'nun Hadi Özışık'ı zengin ettiğini söyleyerek iftira atan Can Ataklı'ya çağrıda da bulunan Hadi Özışık, 'Bak Can Kardeşim, kaçtır Süleyman Soylu'nun beni zengin ettiğini söylüyorsun. Ben de sana diyorum ki, gel Süleyman Soylu'nun beni nasıl zenginler sınıfına soktuğunu detaylarıyla, belgeleriyle anlat. 1 lira, bak bırak zenginliği falan... Süleyman Soylu'dan bir lira menfaatim olduysa bugüne kadar, çık mertçe ortaya koy ve beni rezil et. Ha sen bunu yapmazsan, bir tane belge bilgi ortaya koymazsan, Allah şahit olsun ki senin yakanı bırakmam. Ya söylediklerini ispatlarsın, ya da müfteri olduğunu peşin peşin kabul edersin' diyerek tepki  gösterdi. 

İşte o yazı... 

20 gün sustuk, "Niye konuşmuyorlar?" dediler. Çıktım konuştum, şimdi de "Hangi yüzle konuşuyor" diyerek hakaret ediyorlar. 

Bir gazeteci olarak yaptığım hatayı samimi bir şekilde anlattım. Mesafemi korumadığımı söyledim. Kendi kanalımda, olup biten her şeyi, ama her şeyi dosdoğru ifade ettim. Buna rağmen, ekranlarda hırlayan bir kesim var, ağız dolusu hakaretlerle hem beni hem de kardeşlerimi linç ediyor. 

Akçeli işlerim olmuşsa, para tura alış verişim olmuşsa, isteyen istediği gibi ağız dolusu hakaretlerine devam etsin. Hem vallahi, hem billahi gıkım çıkmaz.Hele bir de dürüstlük pozu verenler var ki izledikçe, "Dinime küfür eden Müslüman olsa" demeden edemiyorum. 

Şimdi müsade ederseniz, her sabah ekranda dürüstlük pozları veren Can Ataklı'ya bir kaç soru soracağım.

Sevgili Can, dürüstlük abidesi kesilen güzel arkadaşım. Şimdi beni iyi dinle, çok dürüstsün ya, çok namuslusun ya, içtiğin kahveyi, "Reis'ten olsun" diyerek sana ikram eden o arkadaşa (sen kim olduğunu biliyorsun) "Allah Tayyip Erdoğan'dan razı olsun, sayesinde bedava kahve içtim" diyen sen değil misin? 

Yazının devamı için tıklayın... 

Yorumlar