DİZİ DÜNYASI

Çağatay Ulusoy yerine Kerem Bursin mi?

Uyuşturucu davasında hapse mahkum edilen Çağatay Ulusoy hakkında verilen karar; çekimleri devam eden Netfilix dizisindeki rolünü de tehlikeye attı.

Çağatay Ulusoy yerine Kerem Bursin mi?

Uyuşturucu davasında hapse mahkum edilen Çağatay Ulusoy hakkında verilen karar; çekimleri devam eden Netfilix dizisindeki rolünü de tehlikeye attı. Çağatay Ulusoy yargılandığı uyuşturucu davasında “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ceza kesinleşirse Ulusoy, 1 yıl 9 ay hapis yatacak. Ulusoy hakkında verilen ceza başrolünde oynadığı Netflix dizisi Muhafız’ı da yakından ilgilendiriyor.

Uluslararası dijital TV platformu Netflix’in ilk Türk dizisi olan Muhafız’ın çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Dizinin başrolünde ise ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy var. Ulusoy hakkında verilen hapis cezası ise tüm planları alt üst etti. Ceza kesinleşirse Ulusoy 1 yıl 9 ay hapis yatacak; yani setten yaklaşık 2 yıl uzak kalmış olacak.

  • Hal böyle olunca Çağatay Ulusoy'un rol alacağı "Koruyucu" isimli dizi ile ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı. Ulusoy'un hayat vereceği karakteri Kerem Bürsin'in canlandıracağı da çıkan haberler arasındaydı. Fakat bu iddiaların doğru olmadığı öğrenildi. 10 bölümlük "Koruyucu" dizisinin ilk sezonunun çekimlerinin bitmek üzere olduğu ortaya çıktı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar