POLEMİK

Burhan Kuzu ve Hakan Şükür sosyal medyada kapıştı!

Galatasaray'ı hedef alan eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Hakan Şükür'ün AK Partili olduğunu unutunca böyle hatırladı...

Burhan Kuzu ve Hakan Şükür sosyal medyada kapıştı!

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak, Divan Kurulu toplantısı sırasında yaptığı konuşmasında Ekrem İmamoğlu’na destek vererek ''23 Haziran'da şampiyonluğumuz dahil her şey çok güzel olacak'' dedi.

Bu konuşmaya tepki gösteren eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Twitter’da “FETÖ'cü futbolcuların çoğu Galatasaraylı.Zamanında Hakan Şükür'ü koruyan GS Divan Kurulu Üyeleri bugün İmamoğlu'na övgüler diziyor.Galatasaray'ın liseli ve elit tayfası Türkiye'nin siyasi geleceğine karar veremez..Galatasaray'ın stadını Erdoğan yaptırdı.Önce teşekkür etmek lazım” mesajın paylaştı.

“KRAL HAKAN DİYEREK PEŞİMDEN KOŞTURAN, DİBİMDEN AYRILMAYAN…”

Eski AKP’li vekil Burhan Kuzu’nun FETÖ firarisi Hakan Şükür üzerinden Galatasaray’ı hedef almasının ardından Şükür’den yanıt geldi. Eski AK Parti Milletvekili olan Hakan Şükür, AK Partili Kuzu’nun birlikte vekillik yaptıkları dönemden şu hatırlamada bulundu:

“Kral Hakan diyerek peşimden koşturan, dibimden ayrılmayan,  Abdullah Gül’ün veto ettiği şike yasası çıkarırken Bülent Turan ve Mahir Ünal ile sen toplumun güvendiği birsin ve bunu kürsüden sen konuşursan toplum kabul eder diyen sistemin sahte hukuk profesörüne bak hele.”

Eski AKPartili vekil Hakan Şükür, eski AK Partili vekil Kuzu’ya ayrıca şu mesajı gönderdi:

“Şunu da ilave edeyimFutboldan kazandigim Herseyimi canim Ülkeme yatirdim, birileri bisey yaptiysa onu ilgilendirir. ismimin büyüklügünu cikarlarina kullananlari hic affetmeyecegim. Herseyim orada kaldi ve büyük bedeller odedim maddi manevi. Allah büyük.. Makamlar gecici..”

İşte o mesajlar:

hakan şükür

Hakan Şükür’ün yaptığı hatırlatmaları kabul etmeyen eski AKP’li vekil Kuzu Şükür’ün AK Parti’de görev aldığı dönemi şöyle hatırladı:

“Yaazdığın deli saçması satırların benimle ilgisini gerçekten anlayamadım. Neyin konuşması? Şike konusunda ben konuşma filan yapmadım. Üstelik hiç bildiğim bir alan da değil.”

burhan kuzu

Yorumlar