Bünyamin Aygün günün muhabiri
Milliyet’te “Keskin nişancı ateşi altında” başlığıyla yayımlanan özel haberiyle Bünyamin Aygün günün muhabiri oldu
![Bünyamin Aygün günün muhabiri](https://i.gazeteciler.com/2/827/517/assets/web/images/default.png)
BÜNYAMİN AYGÜN GÜNÜN MUHABİRİ
Gazeteciliğin en zor dallarından biridir savaş muhabirliği.
Cephede savaşanların her birinin elinde silah varken savaş muhabirinin elinde ya fotoğraf makinesi vardır ya da kamera…
*
Bünyamin Aygün, işte o en zor işi en başarılı yapanlardan biri.
Daha önce IŞİD’in eline esir düştüğü o topraklara meslek aşkıyla yine, yeniden gidiyor ve cepheden en sıcak haberleri, en tehlikeli anların görüntülerini Milliyet okurlarıyla buluşturuyor.
*
Dünkü Milliyet’te “Keskin nişancı ateşi altında” başlığıyla yayımlanan özel haberi, cephe hattından çekilmiş cephe sıcaklığında görüntülerle birlikte veriliyordu.
*
ÖSO savaşçılarıyla birlikte terör örgütünün hedefi olan Bünyamin Aygün’ü gösterdiği cesaret ve yaptığı fedakârlıklarla mesleğimizin onurunu koruduğu için “Günün Muhabiri” seçiyoruz.