GÜNDEM

Buket Aydın'dan "AK Partili misiniz?" sorusuna yanıt

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan istifa eden Buket Aydın, Okan Bayülgen'in "Ak Partili misiniz?" sorusuna "Apolitiğim" cevabını verdi.

Buket Aydın'dan "AK Partili misiniz?" sorusuna yanıt

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan istifa eden Buket Aydın, Tv100'de katıldığı Nokta programında Okan Bayülgen'in konuğu oldu.

31 Mart seçim sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı söyleşi sırasında attığı kahkaha ile gündem olan Buket Aydın, Okan Bayülgen'in "Neden gülüyordunuz?" sorusuna "Benim CHP'li olmamam, CHP Genel Başkanı'na saygısızlık edebileceğim anlamına gelmez. Diyelim ki Buket Aydın, AK Partili" yanıtını verdi.

Bu sözlerin üzerine araya giren Bayülgen bu kez 'AK Partili misiniz?' diye sordu. Aydın, "Ben apolitik olmayı tercih ediyorum'' deyince Okan Bayülgen araya girdi ve şu ifadeyi kullandı; "Bence apolitiğim dememen lazım" deyince ünlü spiker, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben gazeteci olarak herhangi bir partili olamam. Buket Aydın, AK Partili olduğu için güldü diyorlar ya, ben AK Partili olsam da muhalefet partisi genel başkanına saygısızlık edemem, nokta" dedi.

BUKET AYDIN'IN KAHKAHASI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart sürecinde Kanal D'de Buket Aydın'ın konuğu olmuştu. Programda, CHP Lideri; partisinin İstanbul, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin'i kesinlikle kazanacağını söyledi. Kılıçdaroğlu'nun seçim iddialarını gülerek karşılayan Buket Aydın, gündem olmuştu.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 1 yorum