GÜNDEM

Bu işin altından da Acun Ilıcalı çıktı!

A Milli Takımda yaşanan Fatih Terim-Arda Turan krizini ünlü televizyon patronu Acun Ilıcalı'nın çözdüğü ortaya çıktı.

Bu işin altından da Acun Ilıcalı çıktı!

Milli Takımda Euro 2016 sonrası patlayan Fatih Terim-Arda Turan krizi nihayet sona erdi. Bu krize noktayı koyan isimin Acun Ilıcalı olduğu ortaya çıktı.

Yıldız oyuncu ile beraberinde kadro dışı kalan Gökhan Gönül, Burak ve Selçuk, Ay-Yıldızlı takıma geri döndü. Bu gelişmenin ardından krizin nasıl çözüldüğüne dair birçok iddia ortaya atıldı, ancak bugün farklı bir tablo ortaya çıktı.

ACUN ILICALI DEVREYE GİRDİ

Fanatik'in haberine göre, kamuoyuna yansıtıldığı gibi krizin çözülmesinde başrol oynayan isim Emre Belözoğlu değil.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bu konuda bir görüşme yapan Acun Ilıcalı’nın, Kosova maçının kadrosu açıklanmadan önce Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’le bir araya geldiği öğrenildi.

1 hafta önce gerçekleşen kritik buluşmada Acun Ilıcalı’nın, Terim’e, kriz hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın düşüncelerini aktardığı belirtildi.

FATİH TERİM'E NE DEDİ?

Acun Ilıcalı'nın Fatih Terim'e “Hocam, Cumhurbaşkanımız biliyorsunuz ki Arda’yı oğlu gibi sever. Onunla Burak’ın Çin’de ve İspanya’da ülkemizi başarıyla temsil etmesinden gurur duyuyor. Sizinle olan samimiyeti de ortada. Bu konunun uzamasından çok büyük rahatsızlık duyuyor ve artık bu tatsızlığın sona ermesini istiyor” sözleriyle mesajı ileten Acun, Terim’den, “Cumhurbaşkanımız’ın emri olur” yanıtını alır.

Yorumlar