GÜNDEM

Bodrum'daki saldırıda sunucu Jess Molho’nun eşi de yaralandı

Bodrum’da yan yana hizmet veren iki beach club silahlı saldırıya uğradı, işletmede komi olarak çalışan 18 yaşındaki Furkan Say öldü, 4 kişi de yaralandı. YAralananlardan biri de ünlü sunucunun eşi çıktı...

Bodrum'daki saldırıda sunucu Jess Molho’nun eşi de yaralandı

Fatih Terim'in damatlarıyla kebapçı basmasıyla gündemden düşmeyen Bodrum’da dün de yan yana hizmet veren iki beach club silahlı saldırıya uğradı...

Bodrum'daki iki beachten birinde işletmede komi olarak çalışan 18 yaşındaki Furkan Say öldü, 4 kişi de yaralandı. Yaralananlar arasında ünlü sunucu Jess Molho'nun eşi Zehnep Molho da bulunuyor.

ÇİFTE TABANCALI SALDIRGAN 26 EL ATEŞ ETTİ

Olayın ardından kaçan çifte tabancalı saldırganın yakalanması için jandarma çalışma başlattı. Jandarma ekipleri, saldırganların 26 el ateş ettiğini belirledi. Saldırıda hayatını kaybeden 18 yaşındaki Furkan bugün İstanbul'da toprağa verilecek.

SEKEN KURŞUN EŞİMİN SIRTINA SAPLANMIŞ

Saldırıda yaralananlardan biri de ünlü sunucu Jess Molho’nun eşi Zeynep Molho. Jess Molho dün yaptığı açıklamada eşinin hayati tehlikesi olmadığını belirterek "Seken bir kurşun eşimin sırtına saplanmış. Bir kaburgası kırık. Kurşun derinin altında kalmış. Ben şuan kurşunu görebiliyorum. Bir mucize oldu. Eşim şimdi hastanede ve yarın (bugün) bir operasyonla kurşun çıkartılacak" dedi.

Yorumlar