Begüm Kütük'ün reklam göbeği
Begüm Kütük'ün paylaştığı hamile fotoğraf sosyal medyayı karıştırdı ama sonunda ne olduğu anlaşıldı...
![Begüm Kütük'ün reklam göbeği](https://i.gazeteciler.com/2/827/517/assets/web/images/default.png)
GAZETECİLER.COM - Twıtter'da karnı burnunda fotoğrafını paylaşan Begüm Kütük'e; tebrik mesajları yağdı.
Bir süredir eşi Erdil Yaşaroğlu'nun hazırladığı Sarelle reklamlarında hamile bir kadını canlandıran Kütük; fotoğrafın gerçek değil, reklam amaçlı olduğunu açıklayınca herkesi güldürdü.
İşte o kare:
Bir süredir eşi Erdil Yaşaroğlu'nun hazırladığı Sarelle reklamlarında hamile bir kadını canlandıran Kütük; fotoğrafın gerçek değil, reklam amaçlı olduğunu açıklayınca herkesi güldürdü.
İşte o kare:
![Deneme Deneme](..//data/news/1/1360133904-untitled-1.jpg)