TELEVİZYON

Barbaroslar dizisinin Meryem'i belli oldu! Güzel oyuncu kadroya dahil oldu

Ekranların en çok izlenen dizilerinden Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin Meryem'ine hayat verecek oyuncu belli oldu.

Barbaroslar dizisinin Meryem'i belli oldu! Güzel oyuncu kadroya dahil oldu

TRT’nin ES Film imzalı dev prodüksiyonlu dizisi “Barbaroslar Akdenizin Kılıcı” yenilenen kadrosuyla yayın hayatını sürdürüyor. Berat Özdoğan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin senaryosuna Serdar Özönalan ve Hasan Erimez imza atıyor.

Dizide Ulaş Tuna Astepe’nin hayat verdiği Hızır’a Meryem adında bir partner arandığı daha önce konuşulan konular arasındaydı. Tv100’ün aktardığı haberine göre; rol için son olarak Bay Yanlış’ta rol alan Cemre Gümeli’yle anlaşmaya varıldı.

Meryem tehlike geldiği anda yırtıcı bir savaş kızı olabilen astronomi, tabiat şifacılığı, kadim yazıları ve işaretleri çözebilme gibi enteresan ilimlere vakıf bir genç kız olarak seyirci karşısına çıkacak.

MERYEM KARAKTERİ KİMDİR?

Aslen İtalyan bir ailenin kızı olan Meryem’in önceki adı Maria’dır. Küçükken ailesi öldürülmüş, sağ kalan abisiyle beraber esir tüccarlarının eline düşmüştür. Fakat abisi ayrı esir pazarına, kendisi ayrı esir pazarına götürülmüştür. O günden sonra da hiç haber alamamış, bir daha abisini bulamamıştır. Yıllardır içinde taşıdığı yaradır abisi. Bir gün onu bulmak en büyük arzusudur. Müslüman olan Maria, adının İslam’daki karşılığı olan “Meryem” ismini almıştır.

Bugüne kadar kendini adadığı işlerden ötürü aşk mevzularına hiç bulaşmayan Meryem, Hızır’la tanıştıktan sonra kendini derin ve zorlu bir gönül yolculuğunun içinde bulacaktır.

Yorumlar