KULİS

ATV'nin yeni genel müdürü kim oldu?

atv'nin yeni genel müdürü kim oldu? Eski Genel Müdür Adem Gürses'in yeni görevi ise ne oldu? İşte ayrıntılar...

ATV'nin yeni genel müdürü kim oldu?
atv'nin yeni genel müdürü Metin Ergen oldu. Ergen, kanalın Mali İşler Müdür olarak görev yapıyordu. Ergen, uzun yıllardır atv Genel Müdürü olarak görev yapan Adem Gürses'in yerine geldi.

Gürses ise bir üst göreve atandı.

atv'de Genel Müdür Adem Gürses'in yerine Metin Ergen'in atandığını çalışanlara e-mail'le duyuran atv İcra Kurulu Başkanı Serhat Albayrak, yeni görev dağılımını da açıkladı.

İşte, Albayrak'ın imzasını taşıyan atama duyurusu:

"Tüm Birimlere

Turkuvaz Medya Grubu Görsel Medya tarafında yürütülen reorganizasyon ve yeniden yapılanma çalışmaları doğrultusunda, halen ATV Genel Müdürü olarak görev yapan Sayın Adem Gürses, Görsel Medya İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine,

Grubumuzda Mali İşler Grup Başkanı olarak görev yapan Sayın Metin Ergen ise, ATV Genel Müdürlüğü görevine, terfi etmişlerdir.

Sayın Adem Gürses ve Sayın Metin Ergen'e bugüne kadar gösterdikleri başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Grubumuza yeni katılan Sayın Hilmi Hülür ise bundan böyle Mali İşler Grup Başkanlığı görevini üstlenecektir. Bu vesileyle kendisine hoş geldin der, başarılı çalışmalar dilerim.

Serhat Albayrak

İcra Kurulu Başkanı"