atv'de flaş ayrılık! 25 yıldır görev yapıyordu
Turkuvaz Medya Grubu’nda flaş bir ayrılık yaşandı. atv’de uzun süredir hafta sonu ana haberlerini sunan Şebnem Sunar Küçük ile yollar ayrıldı.
![atv'de flaş ayrılık! 25 yıldır görev yapıyordu](https://i.gazeteciler.com/2/827/517/assets/web/images/default.png)
atv Haber'de 25. yılını geçiren Şebnem Sunar Küçük ile yoıllar ayrıldı. Küçük, ayrılık haberini kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
Şebnem Sunar Küçük, veda mesajında şunları söyledi:
"25. yılda hoşçakal atv haber
3 ay önce bitti ama, elbette yolculuk devam edecek.
O günden bu yana her gün usanmadan arayanlara, soranlara, resimlerde olan olmayan can arkadaşlarımayürekten teşekkürler... Sevilmek, güvenilmek ne güzel! En yakın zamanda başka projelerle görüşmek üzere"