DİZİ DÜNYASI

Atiye dizisi 2. sezon tarihi belli mi? Gözler Netflix'ten gelecek açıklamada

Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün başrollerinde olduğu Atiye dizisi Netflix'in 2. Türk dizisi oldu. 8 bölümlük 1. sezonu ile büyük beğeni toplayan dizi Göbeklitepe'nin ilginç hikayesini mistik şekilde anlatıyor.Peki Atiye dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu? 

Atiye dizisi 2. sezon tarihi belli mi? Gözler Netflix'ten gelecek açıklamada

Atiye dizisi 8 bölümden oluşan 1. sezonu ile Netflix'te yayınlandı. Netflix'in son Türk dizisi Atiye büyük beğeni topladı. Şimdi dizinin 2. bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

Atiye’nin 2. sezon tarihi henüz açıklanmadı ve fragmanı yayınlanmadı ve gözler Netflix'ten gelecek açıklamada...

ATİYE KONUSU NEDİR? 

Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan Dünyanın Uyanışı adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizi, genç ve güzel ressam Atiye (Beren Saat)’nin sürükleyici ve mistik hikâyesini konu alıyor. Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça genç kadının karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Yorumlar