GÜNDEM

Ankara temsilcisi duyurmuştu! O haber CNN Türk'ten kaldırıldı

CNN Türk’ün haber sitesi CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova’nın AK Parti-MHP ittifakına ilişkin verdiği bilgileri sayfalarına taşıdı, sonra ise bu haberi sayfasından kaldırdı.

Ankara temsilcisi duyurmuştu! O haber CNN Türk'ten kaldırıldı

CNN Türk’ün bugün öğlen kuşağına bağlanan CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova, yerel seçimlerde AK Parti-MHP ittifakına ilişkin dikkat çeken bilgiler paylaştı.

Dicle Canova, AK Parti ile MHP’nin anlaştığını, MHP’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de aday çıkarmayacağını öne sürerek şöyle dedi:

“Üç büyükşehirde mutabakat olduğu kulislerde konuşuluyor. İstanbul'dan Binali Yıldırım, Ankara'dan Mehmet Özhaseki, İzmir'den Nihat Zeybekci'nin aday gösterileceği yönünde beklenti büyük. MHP bu üç büyükşehirde aday çıkarmayarak AK Parti'ye destek verecek deniliyor.”


CNN Türk’ün bu canlı yayınının ardından, haber siteleri CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova’nın kulis bilgilerini “flaş” haber olarak geçti. CNN Türk’ün haber sitesi de Dicle Canova’nın AK Parti-MHP ittifakına ilişkin verdiği bilgileri sayfalarına taşıdı. Ancak CNN Türk web sitesi kısa süre sonra, bu haberi sayfasından kaldırdı.

CNN Türk’ün web sitesinin, Dicle Canova’nın AK Parti ve MHP’ye ilişkin verdiği bilgileri önce yayımlayıp sonra kaldırması dikkat çekti.

Yorumlar