GÜNCEL

Ali Karahasanoğlu: Yürek mi yedin sen, emekli subaya “Aklını alırım”, muvazzafa “haddini bil”!

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Ali Karahasanoğlu, "Yürek mi yedin sen, emekli subaya “Aklını alırım”, muvazzafa “haddini bil”!" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteciler.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Ali Karahasanoğlu'nun yazısı:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir şirketin logosunun ve isminin, bir TV kanalındaki kendisinin röportajı sırasında bant reklamı yayınlandı diye, “Aklınızı alırım” tehdidinde bulundu..

Kılıçdaroğlu, mafyavari metodlarla mı, klasik usul işkencelerle mi olur, bilemem, bu ülke savunması için hizmet vermiş emekli subayların kurduğu bir şirketin yöneticilerinin aklını alma ile meşgul olurken, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati açıklama yaptı:

“2022’de faiz dışı fazla vermeyi başardık. Bütçe açığımız yüzde 1’in altında gerçekleşiyor. Son 20 yılın en iyi bütçe performanslarından birini yakaladık!”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tek vukuatı, emekli subaylara yönelik “aklını alma” tehdidi ile sınırlı değil.. Geçtiğimiz hafta da, muvazzaf komutanlarımız için “Haddinizi bilin” tehdidi ile, Kılıçdaroğlu gündeme oturmuştu..

Yürek mi yedi, yoksa altılı masanın dağılma sürecinde, “Artık zıvanadan mı...

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar