KULİS

Ali Bayramoğlu kavga etti programı yayından kaldırıldı!

Önce Nihal Bengisu Karaca'nın gönderilip yerine Hilal Kaplan'ın yorumcu yapıldığı 24 TV'deki Yeni Türkiye programı bitirildi...

Ali Bayramoğlu kavga etti programı yayından kaldırıldı!
GAZETECİLER.COM - ÖZEL HABER

Önce Nihal Bengisu Karaca'nın gönderilip yerine Hilal Kaplan'ın yorumcu yapıldığı 24 TV'deki Yeni Türkiye programı bitti.


24 TV Ankara Haber Müdürü Melik Yiğitel'in moderatörlüğünde Ali Bayramoğlu'nun daimi yorumcu olarak katıldığı programın bitirilme kararının Yeni Şafak yazarı Bayramoğlu'nun AK Partili milletvekili Özlem Yanık ile tartışmasının üstüne gelmesi akıllara soru işareti getirdi.GAZETECİLER.COM - ÖZEL HABER

Medya kulislerinde, seçim öncesinde Can Dündar'a soruşturmaya karşı çıkan, HDP barajı çoktan aştı diye yorum yapan ve dün de Canlı yayında AK Partili Özlem Yanık ile kavga edip yayını terkeden Ali Bayramoğlu'nun programının bitirilmesi kararının Ethem Sancak'tan geldiği iddia ediliyor.

ÖNCE NİHAL BENGİSU KARACA GÖNDERİLDİ

24 TV Ankara Haber Müdürü Melik Yiğitel'in moderatörlüğünde Ali Bayramoğlu, İlhami Işık, Nihal Bengisu Karaca'nın daimi yorumcu olarak katıldığı programdan ilk gönderilen isim Habertürk yazarı Karaca olmuştu.

Karaca, Ethem Sancak'ın kararı ile programdan uzaklaştırılınca Twitter'dan isyan etmiş ve "Keşke uyarıları uyaranları ötekileştirmek yerine biraz daha dikkate almayı deneseler" ve "Bazı güçlü insanların yeni Türkiye'si ile ideal 'Yeni Türkiye' arasındaki makas cidden açılıyor"  yazmıştı.

Nihal Bengisu Karaca'nın yerine Hilal Kaplan'ın yorumcu olarak katıldığı program iki hafta daha yayımlanmıştı.GAZETECİLER.COM - ÖZEL HABER

BAYRAMOĞLU CAN DÜNDAR'A DESTEK VERMİŞTİ

Cumhubaşkanı Erdoğan'ın "Bu haberi yapan kişi bunun bedelini ağır ödeyecek öyle bırakmam onu'' dediği ve ardından da bireysel olarak suç duyurusunda bulunduğu Can Dündar'a seçim öncesinde köşesinden destek veren Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu, "dün askerlerin benim hakkımda açtırdığı soruştuma ve davalar ile bugün Can Dündar için açılan soruşturma arasında hiç fark yok" imasını yapmış ve Erdoğan'ın şahsen yaptığı suç duyurusunun devlet ve yürütmenin yargıya telkini ve müdahalesi olduğunu yazmıştı.
GAZETECİLER.COM - ÖZEL HABER