MEDYA KÖŞESİ

Akit yazarından: KHK'lılar, EYT'liler, LBGT'liler hepsi FETÖ organizasyonu

Akit yazarı Hacı Yakışıklı Diyanet'e gösterilen "Atatürksüz hutbe" tepkisinden yola çıkarak FETÖ'nün bu tür organizasyonlarla insanları kullandığını belirtti.

Akit yazarından: KHK'lılar, EYT'liler, LBGT'liler hepsi FETÖ organizasyonu

Başlığı görünce şaşırmayın!

KHK'lılar, Emeklilikte Yaşa Takılanlar, Diyanet'e Atatürk tepkisi gösterenler ve LBGT'liler hepsi de FETÖ örgütlenmesi tarafından organize edilen, tek çatı altına toplanan yapılar. 

Hacı Yakışıklı FETÖ'nün vehametini anlatayım derken vahim bir yazının altına imza atmış aslında. 

Durumun kendisi de farkına varır gibi olmuş bir yerde ama gaza öyle bir basmış ki belli ki durmak mümkün olmamış.

Bakın neler demiş?

Akit yazarı Hacı Yakışıklı, 'Kayyımlar, KHK’lılar, EYT’liler, Suriyeliler' başlıklı bugünkü yazısında Türkiye’de geçen seneye Kanun Hükmünde Kararname ile işten çıkarılanlar, EYT’liler yani Emeklilikte Yaşa Takılanlar gibi 'sosyal medya gruplarının' olmadığını, bu tür gruplaşmaların 'FETÖ örgütlenmesi' tarafından organize edildiğini öne sürdü:

"FETÖ gibi örgütler ortaya çıkan boşluğa ve taleplere 'EYT'liler' diye isim vererek herkesi 'tek çatı' altında toplamaya çalışıyor. Bu da 'olağan' diyelim, insanların 'tek yumruk' hareket ederek haklarını istemesi daha etkili olur. Peki, olağandışı olan nedir? 'Tek çatı' halinde toplanan EYT’liler üzerinden kendi emellerini araya sıkıştıran FETÖ herkesi çatır çatır kullanıyor, çoğu kişi de bunun farkına varamıyor. Tıpkı siyonizme çalışıp bunun farkında olmayanlar gibi."

Yakışıklı ayrıca, FETÖ'nün Diyanet'in 'Atatürk'süz hutbesine' verilen tepkinin de organizatörü olduğunu söyledi ve şu ifadelere yer verdi:

"FETÖ 'boş bulduğu her yere' sızmaya devam ediyor. Bir bakmışsınız caminin birine giriyor; 'Niye hutbede Atatürk ismi geçmedi' diyerek namaz kılan cemaati birbirine düşürüyor. Bir bakmışsın camiden çıkıp pat diye Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transseksüel yani LGBT’lilerin eylemlerinde kafalarına başörtü takarak boy gösteriyorlar. Bunların 'İslam ehli' olması mümkün mü?

Dikkat ederseniz KHK’lı, EYT’li derken iş LGBT’liye kadar geldi. FETÖ’nün son sızma taktiği bu! FETÖ Amerika’nın ileri karakoludur. Bu karakol ülkemizde tamamen yıkılınca dünyada da yıkılması daha kolay olacaktır."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar 3 yorum