GÜNDEM

Akit Genel Yayın yönetmenin katili damat yakalandı!

Akit gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'i öldüren damadı Cemil Karanfil yakalandı. İzmir Konak’ta yakalanan Karanfil'in üzerinden sahte kimlik çıktı.

Akit Genel Yayın yönetmenin katili damat yakalandı!

Cemil Karanfil'in Cumhuriyet Meydanı'nda çimlerin üzerinde yatarken şüpheli hareketleri üzerine güven timleri tarafından yakalandığı belirtildi.

Karanfil'in üzerinden başkası adına düzenlenmiş sahte kimlik çıktığı öğrenildi.

Akit gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, kayınpederi Kadir Demirel'i geçtiğimiz 29 Mayıs'ta öldürdükten sonra kayıplara karışan Cemil karanfil'in tanınmamak için sakal bıraktığı ifade edildi. 

NE OLMUŞTU?

29 Mayıs'ta Kadir Demirel, Başakşehir Yunus Emre Caddesi'ndeki kızı Esma Karanfil'in evinde damadı Cemil Yavuz Karanfil ile tartıştı. Kavgaya dönen tartışmanın ardından Karanfil, kayınpederini bıçakladı. Araya giren kızı Esma Karanfil'i de bıçaklayan damat, daha sonra olay yerinden kaçtı. Ağır yaralanan Demirel hayatını kaybederken, Esma Karanfil ise kaldırıldığı hastanede ameliyata alınmış ve uzun uğraşlar sonucu hayata tutunmuştu.

Demirel, Hasan Karakaya'nın vefat etmesinden sonra 14 Mart 2016'da Yeni Akit gazetesinin genel yayın yönetmenliği görevini üstlenmişti.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar