GÜNDEM

Akif Beki: Bari Ali Hoca’ya kulak verin

TRT’nin 15 Temmuz Özel Yayını’na konuk olan Marmara Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse’nin, 15 Temmuz’dan ders alınmadığını belirttiği konuşmasında ‘Bir FETÖ gider bin FETÖ gelir.’ sözleri dikkat çekti. Karar Gazetesi yazarı Akif Beki de Prof. Köse’nin, konuşmasının önemli olduğunu belirterek, dinlenilmesi gerektiğini köşesine taşıdı.

Akif Beki: Bari Ali Hoca’ya kulak verin

TRT'de 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi'nin 4. yıl dönümünde 15 Temmuz Özel Yayını yapıldı. Programa Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse konuk olarak katıldı. Prof. Köse'nin FETÖ ile mücadelede sıkıntıların olduğunu dile getirmesi dikkat çekti. 

Karar Gazetesi yazarı Akif Beki de bugünkü köşesinde Prof. Köse'ye yer verdi.

Beki, Prof. Köse'yi davet eden konuk koordinatörünü tebrik ettikten sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü "Ali Hoca da kitabın ortasından konuşmuş. Ne güzel konuktur, gerçeğin hatırını başka hiçbir hatıra feda etmeyen. Onu da kutlarım.Günün anlam ve önemine uygun bir dille, lazım geleni tertemiz söylemiş.Gereken ders alınmadıktan sonra...15 Temmuz en ateşli nutuklar, en görkemli törenlerle anılmış, neye yarar!"

Beki, aslolanın yeni 15 Temmuz'ların yaşanmaması, yeni FETÖ'lerin çıkmamasını sağlamak olduğunu belirttikten sonra sözlerine şu satırları ekledi "15 Temmuz’un yıldönümünde, tam isabetle uyarıyor Hoca."

Yazının tamamı için tıklayınız

Yorumlar