GÜNDEM

AK Parti'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci'den Sözcü'ye ziyaret

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Sözcü gazetesini ziyaret etti.

AK Parti'nin İzmir adayı Nihat Zeybekci'den Sözcü'ye ziyaret

AK Parti'nin 31 Mart'taki yerel seçimde İzmir'den aday gösterdiği Nihat Zeybekci, Sözcü gazetesinin Ankara bürosunu ziyaret etti. Zeybekci, Emin Çölaşan ile gazetenin Ankara temsilcisi Saygı Öztürk'e açıklamalarda bulundu.

Sözcü'den Saygı Öztürk'ün haberine göre, Zeybekci, Sözcü'ye yaptığı ziyarette şu açıklamalarda bulundu:

“Kemeraltı'na kahvaltı için gelen 6 kişilik bir grupla sohbet ederken, iki bayan kendilerinin CHP'li olduğunu söyledi. Ben de kendilerine  ‘Biz de AK Partiliyiz. Ama birlikte İzmirliyiz' karşılığını verdim. Hanımlar, oylarını bana vereceklerini söyleyince, bunun nedenini sordum. ‘Bahaneden, mazeretten bıktık' dediler. Yakın masada oturan bir hanım konuşmaları duydu ve bana dönüp, ‘Ağzınla kuş tutsan sana oy vermeyeceğim' dedi. Bu olaydan başka bir olumsuzluk olmadı.

nihat zeybekçi

İzmir çok hoşgörülü ve nezaketli bir yer. Ne CHP'li bize, ne de AK Partili CHP'liye saygısızlıkta bulunmaz. İlk başta ‘Merhaba nasılsınız'  falan derken, şimdi ‘Oturun bir çayımızı için' diyorlar. Eskiden hızlı mesafe kat edebiliyorduk, şimdi daha yavaş ilerliyoruz, geziyoruz. Nezaketen insanları kırmamak lazım. Seçim kampanyasının amacı insanlarla dokunmak temas etmek olmalı.”

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar