GÜNDEM

AK Partili vekilden Zaman Gazetesi itirafı! Bana geldiler...

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, FETÖ'nün yayın organı olan ve önce kayyuma devredilen sonra kapatılan Zaman gazetesine abone olduğunu itiraf etti. Şahin bir yıla yakın Zaman abonesi olduğunu söyledi.

AK Partili vekilden Zaman Gazetesi itirafı! Bana geldiler...

Ak Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin Malatya’da yayın yapan ER TV kanalında bir programa katıldı. Şahin burada FETÖ'yle ilgili bir de itirafta bulundu.

Şahin “Bir tarihte bunlar her eve Zaman gazetesi koyuyorlardı. Bana da geldiler. Dediler illa zaman gazetesi verelim. Alın dediler. Ben Zaman gazetesini bunlar almadan önce yanılmıyorsam bir başka arkadaşlar çıkarmışlardı. Herhalde 1 sene miydi birkaç ay mıydı? Onlara bir aboneliğim oldu” dedi.

AK Partili Mustafa Şahin açıklamasında şunları söyledi:

“Körfez savaşından önce ve bu süre içerisinde almış olduğum Zaman gazetesi Allah şahit belli köşe yazarları vardı. Ondan sonra bunlar satın almışlar. Aldıkları dönemde de Körfez Savaşı başlamış. Körfez Savaşıyla alakalı bu FETÖ denilen alçak aynen ifadesinde diyor ki ben Saddam’ın atmış olduğu füzelerin düşmüş olduğu bölgede öldürülen Yahudiler için Siyonistler içinde gözyaşı döküyorum.BİR EKİPLE GELDİLER

Peki, be hey gafil be hey alçak sen bir gün o Siyonistler Yahudilerin özellikle Gazze’de, Ramallah’ta buna benzer Filistin topraklarında katlettikleri Müslüman Filistinliler içinde gözyaşı döktüğünü söyledin mi? Duymadık. Ben çağırdım dedim söyleyin patronlarınıza gazete dağıtan çocuğa dedim bir daha girmesin buraya. Gönderdim gitti. Aradan 5-6 ay geçti bir baktım bir ekiple geldiler.”

Yorumlar