GÜNCEL

Ak Partili Hamza Dağ’dan basın emekçilerine aşı müjdesi!

Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından gündeme getirilen ve basın emekçilerinin covid aşısı olmasına ilişkin talep Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ tarafından olumlu karşılandı.

Ak Partili Hamza Dağ’dan basın emekçilerine aşı müjdesi!

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Yönetim kurulu üyeleri Ak Parti Tanıtım Medya Başkanlığına atana Hamza Dağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette yerel medyanın sorunları ele alındı. Yerel Medyaya sahip çıkacaklarını belirten Hamza Dağ “ Yerel medya demokrasinin sigortasıdır.15 Temmuzda darbeye karşı durmuştur. Yerli ve millidir. Onlara sahip çıkacağız dedi.

Öte yandan Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından gündeme getirilen ve basın emekçilerinin covid aşısı olmasına ilişkin talep Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ tarafından olumlu karşılandı. Hamza Dağ “: muhabirler ve kameramanlar gece gündüz demeden çalışıyor. Sel felaketinden, deprem felaketinde, savaşta ve hastalıkta hep muhabirler sahada çalıştı. Korona yasaklarında bile çalıştılar. Bu basın emekçilerine aşılamada öncelik verilmelidir. Bu konuda Sağlık Bakanlığıyla görüşme halinde olduklarını belirterek en kısa zamanda basın emekçilerine müjdeli haberi vereceğiz “diye konuştu.

-

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar