GÜNDEM

AK Parti'den Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki yağıyor

Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir tepki de AK Partili milletvekilleri Bülent Turan ve Oktay Çanak'tan geldi.

AK Parti'den Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki yağıyor

AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan isim vermeden Rasim Ozan Kütahyalı'yı eleştiren bir paylaşımda bulundu. Bülent Turan(ın bu paylaşımının altına gelen çok sayıda yorumda Rasim Ozan Kütahyalı gibi isimlerin parti adına konuşulmaması istendi.

İşte Bülent Turan'ın o paylaşım:

"Ak Parti’nin son dönem en büyük talihsizliği, hiçbir resmi görevi olmadan, derinlikli hiçbir konuşma yapmadan ekran ekran koşturanlara parti adına konuşuyormuş gibi muamele edilmesi"

Rasim Ozan Kütahyalı'ya AK Parti kanadından bir tepki de Ordu Milletvekili Oktay Çanak'tan geldi.

Oktay Çanak, ''İki gündür kamuoyunda bir televizyon programı üzerinde ciddi bir eleştiri var. Bu eleştirilerin hepsi de haklı, bunu da kabul etmek lazım ama bunu AK Parti'ye isnat etmek de gerçekten çok doğru bir kabul değil'' dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın yorumcusu olduğu programda Boşnaklara hedef alan sözleri çok tepki çekmişti. Kütahyalı'nın programdaki işine son verilmiş, MHPMilletvekili Saffet Sancaklı ve Türk Basetbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da sert sözlerle Kütahyalı'yı eleştirmişti.

Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir tepki de AK Parti Milletvekili Oktay Çanak'tan geldi. Çanak Meclis'te yaptığı konuşmada, ''İki gündür kamuoyunda bir televizyon programı üzerinde ciddi bir eleştiri var. Bu eleştirilerin hepsi de haklı, bunu da kabul etmek lazım ama bunu AK Parti'ye isnat etmek de gerçekten çok doğru bir kabul değil'' dedi. 

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar