POLEMİK

Ahmet Keser'in eski mesleği şoke etti! Bakın ne iş yapıyormuş

Akit TV'de yayımlanan 'Gün Başlıyor" programdan skandal sözleri nedeniyle ayrılan sunucu Ahmet Keser'in eski arkadaşından bomba ifşaatlar geldi..

Ahmet Keser'in eski mesleği şoke etti! Bakın ne iş yapıyormuş

Akit TV'deki skandal sözlerinin ardından sabah programı sunucusu Ahmet Keser'in nasıl biri olduğu merak konusu oldu. Sözleriyle belli semtlerde oturan insanları hedef tahtasına oturtan Ahmet Keser'in aslında konuştuklarının aksine farklı bir kişilik olduğu ortaya çıktı. Bakın Ahmet Keser kim?

AHMET KESER KİMDİR?

Akit TV'deki canlı yayınında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de sivilleri öldürdüğü iddialarına karşı çıkacakken skandal sözlere imza atan Ahmet Keser, canlı yayında "Sivil öldürecek olsak Cihangir, Nişantaşı, Etiler, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden başlarız" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözlere tepkiler gecikmeyince Keser sosyal medya hesabından sözlerinin yanlış anlaşıldığını ima ederek şu açıklamaları yaptı: 

“Bedenen değil zihnen Nişantaşı Cihangir Etiler dedik! Gezide ülkeyi kaosa çağıran gavur zihniyetliler şimdide bizi linçe yelteniyor! Hadi hadi!!!” diyen Ahmet Keser, daha sonra ise “Vampirler 28 Şubat günlerini özledi gibi! 28 Şubatçıların çocukları şimdi de bize yürüyor!!! Hadi ikileyin hadi!! Uyandırayım yıl 2018!!! Yemezler!!!” mesajını paylaşarak bir de video ekledi.

Ahmet Keser, son olarak ise “Kendi ülkesinin değerlerine diline inancına düşman gavura hayran batıya övgüler düzen, bu memleketi kapitalizme peşkeş çeken postmodern pezolar! Tam bağımsız Türkiye yolunda Anadolu ne derse o! Hadi ikileyin hadi!!!” mesajını paylaştı.

 
PROFİLİNDE CAMİ RESMİ VAR

Arkadaşının bu sözlerine karşın Ahmet Keser sunuculuğu sırasında sarfettiği söz ve davranışlarıyla dindar bir insan havası çiziyor. Keser'in Twitter hesabına bakıldığında ise profil fotoğrafı olarak Eminönünde'ki Yeni Cami'yi koymuş olması gözlerden kaçmayan başka bir detay.

DİN VE İNANÇ ÜZERİNDEN KONUŞUYOR AMA...
Sözlerinde din ve inanç üzerinden göndermeler yapan Ahmet Keser'in aslında çok faklı bir kişilik olduğu iddia edildi. Bu iddialar ise Keser'in daha önce başka bir kanalda çalıştığı spiker Anı Sağkan'a ait. Konuyla ilgili sosyal medyadan ifşalarda bulunan Sağkan, Akit TV sunucusu Keser’in daha önce palyaçoluk yaptığı, alkol aldığı ve gece hayatının olduğunu söyledi. Aslında Keser'in dinle diyanetle ilgisinin olmadığını ifade eden Sağkan şunları söyledi.

"ARKADAŞLARIYLA İÇMEYE GİDERLERDİ"

“Kendisi dini konularla ilgili biri değildi. Orada dinini yaşayamadığından bahsetmiş ama kendisi alkol alıyordu. Kanalda yatıp kalkıyordu. Kendisi Kütahyalı. Geceleri de kanaldaki diğer arkadaşlarıyla içmeye gider gelirdi. Anlatırdı bunları bilirdik. Tabi elimizde bunları kanıtlayacak resimler falan yok. Bunların hepsi eskiden Facebook sayfasında vardı ama orada işe başladıktan sonra bunları sayfasından kaldırdı. Tuhaf paylaşımlar yapmaya başlayınca ben kendisiyle Facebook arkadaşlığımı bitirdim. Bu en son yaptığıyla kendisini aşmış durumda, tebrik ediyorum. Açıkçası oyunculuğunun bu kadar iyi olacağını hiç düşünmemiştim.“

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar