TV HABER

Ahmet Hakan o iddiayı doğruladı!

Kanal D, Mehmet Ali Birand sonrası reytinglerdeki düşüş için çareyi Ahmet Hakan'da bulundu. Kanal yönetiminin bu yeni kararıyla birlikte 2017'de Kanal D haberi, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan sunacak.

Ahmet Hakan o iddiayı doğruladı!

Kanal D haberin yeni ekran yüzü Ahmet Hakan oluyor. Ahmet Hakan'ın Kanal D haberi sunacağını ilk kez Gazeteciler.com olarak 6 ay kadar önce duyurmuştuk sizlere.

Ve şimdi 6 ay sonra Mehmet Ali Birand sonrası reytinglerde aradığını bir türlü bulamayan Kanal D yönetimi, 2017 için Ahmet Hakan ile anlaştı.

Ahmet Hakan, Kanal 7'de bıraktığı haber ekranına Kanal D Haber ile yeniden dönüyor. Ahmet Hakan'ın Kanal D Haberi sunacağını Fatih Portakal twitter adresinden duyurdu. Portakal sosyal medya hesabından, Ahmet Hakan için "Hayırlı olsun. Umarım Haberdeki rekabet bugünün TR'inde gazetecilik mesleğinin onuru açısından katkı sağlar. Başarılar." yorumunu paylaştı.

fatih portakal

AHMET HAKAN HABERİ DOĞRULADI

Fatih Portakal'ın bu paylaşımına teşekkür eden Ahmet Hakan, bu paylaşımıyla 2017'de Kanal D Haberi sunacağını da doğrulamış oldu. Bu arada Ahmet Hakan'ın Cüneyt Özdemir gibi CNN Türk'teki programını sunmaya devam edeceği belirtildi.

ahmet hakan

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar