MEDYA KÖŞESİ

Ahmet Hakan İsmail Küçükkaya'ya eşi üzerinden yüklendi...

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Fox TV'nin başarılı sabah haber kuşağı sunucusu İsmail Küçükkaya'nın eşinin boyanma dilekçesindeki iddiaları hatırlattı.

Ahmet Hakan İsmail Küçükkaya'ya eşi üzerinden yüklendi...

FOX TV'nin başarılı habercisi İsmail Küçükkaya ile eşi Eda Küçükkala arasındaki boyanma davası sürerken, Küçükkaya'nın eşinin mahkemeye verdiği dilekçede şiddet iddiası yar aldığı öne sürüldü. Bunun üzerine Hurriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İsmail Küçükkaya'ya "Böyle olmaz İsmail" başlıklı bir yazı ile yüklendi. 

Eda Küçükkaya'nın darp iddialarını köşesine taşıyan Ahmet Hakan, "Böyle korkunç bir iddiayı geçiştirmemen gerekir. Üstünü örtmeye falan kalkışma. Çıkıp bu iddiayla hesaplaş lütfen" çağrısı yaptı. İşte Ahmet Hakan'ın o yazısı...

BÖYLE OLMAZ İSMAİL!... Sevgili İsmail Küçükkaya... Senin hakkında eşin tarafından dile getirilen çok korkunç iddialar var. Eşin, boşanma dilekçesinde kendisine şiddet uyguladığını falan söylüyor. Darp etmişsin, daha fazla darp edeceğini ama konumunu düşündüğünü söylemişsin falan...

ahmet hakan, ismail küçükkaya

Sevgili İsmail Küçükkaya... Her gün ekranlarda kadına yönelik şiddete itiraz eden, “annelerimiz” falan diyerek sempatik bir imaj çizen, çağdaş ve medeni bir insan profili ortaya koyan senin...

ÇIK VE İDDİALARLA HASEPLAŞ... Böyle korkunç bir iddiayı geçiştirmemen gerekir. Üstünü örtmeye falan kalkışma. Çıkıp bu iddiayla hesaplaş lütfen.

Sevgili İsmail Küçükkaya... Hiçbir şey olmamış gibi yaparak, geçiştirerek falan olmaz! Mutlaka ama mutlaka seni sevenleri ikna edecek bir şeyler söylemelisin. Yoksa olmaz, olamaz!

BAŞKA GAZETECİ OLSA SEN DE AYNININ YAPARDIN... Sevgili İsmail Küçükkaya... Sakın bana kızma! Sakın bozulma! Eminim ki benzer bir iddia iktidar medyasının tam göbeğindeki bir isimle ilgili gündeme geldiğinde sen de benim yaptığımı yapardın! 

Yorumlar