GÜNDEM

Ahmet Hakan, gazeteci Adnan Bulut'u savcılığa şikayet etti!

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, KRT TV Genel Müdürü Adnan Bulut'u şikayet etti. Gazeteci Bulut avukatı Mustafa Karakaş aracılığıyla Çağlayan Adalet Sarayı'na giderek savcıya ifade verdi.

Ahmet Hakan, gazeteci Adnan Bulut'u savcılığa şikayet etti!

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, KRT TV Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut hakkında canlı yayındaki eleştirileri nedeni ile şikayette bulundu.

 BULUT'UN AVUKATI KARAKAŞ'TAN AÇIKLAMA

Gazeteci Bulut bugün avukatı Mustafa Karakaş ile Çağlayan Adalet Sarayı'na giderek savcıya ifade verdi. Bulut'un avukatı Karakaş Twitter hesabından, "Gazeteci ağabeyim @bulutadnan36, bugün de Ahmet Hakan Coşkun'un şikayeti üzerine Çağlayan Adliyesi'ne gerçeği ve adaleti aramaya geldi.Kir - pas bulaştırmak isteyenlere karşı verdiği ifadesinde adeta gazetecilik manifestosu okuyan ağabeyimin, avukatı olarak yanındaydım." açıklamasını yaptı.

 İşte avukat Karakaş'ın o açıklaması:

"ARTIK ONA HERKES, “NAYLON AHMET” DİYECEK"

 Bulut da Karakaş'ın tweetini alıntılayarak açıklamalarda bulundu. Bulut, savcıya belgeler sunduğunu söyledi, "Savcılığa öyle belgeler verdim ki! Artık O’na herkes “Naylon Ahmet” diyecek" ifadelerini kullandı.

 "ETTİĞİNE EDECEĞİNE PİŞMAN OLACAK"

 Hakan için, "Ettiğine edeceğini pişman olacak" diyen Bulut tweetinde, "Tam da Mustafa dostumun yazdığı gibi. Kendi kirini pasını bulaştırmak istiyor. Ama ettiğine edeceğine pişman olacak. Savcılığa öyle belgeler verdim ki! Artık O’na herkes “Naylon Ahmet” diyecek" dedi.

Yorumlar