DİZİ DÜNYASI

Adını Feriha Koydum'un yıldızıydı Ceyda Ateş ekranlara geri dönüyor

Adını Feriha Koydum dizisi ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Ceyda Ateş, uzun bir aranın ardından ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

Adını Feriha Koydum'un yıldızıydı Ceyda Ateş ekranlara geri dönüyor

Yayımlandığı dönem reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinin genç yıldızı Ceyda Ateş, evliliğinin ardından Amerika'da yaşamaya başlamış ve televizyon ekranlarından uzak kalmıştı. Ateş, Türkiye'ye döndü ve müjdeyi verdi. 

Ceyda Ateş, sosyal medya hesabından dizilere geri döneceğinin müjdesini verince ilk kutlayan ise eski rol arkadaşı Hazal Kaya oldu. Ateş, sosyal medyadan yayınladığı şu mesaj ile yeni dizi müjdesini verdi:

''Herkes merhaba, pek yakında sizlere bir sürprizim olacak demiştim, işte şimdi sürprizi açıklama zamanı. Yakında tekrardan evlerinize misafir olarak geliyorum. Şu an ülkemdeyim ve yakında yayında olacak yeni dizimizin çekimleri için çalışmaya başladım. 

Adını Feriha Koydum'un yıldızıydı Ceyda Ateş ekranlara geri dönüyor - Sayfa 4

''Çocuk'' yakında Star TV ekranlarında sizlerle olacak. Tekrardan buluşmak için çok heyecanlıyım. Dilerim beni özlemişsinizdir."

Oyunculuğa geri döneceğini açıklayan Ceyda Ateş'i ilk tebrik eden ise Hazal Kaya oldu. Kaya, Twitter'dan Ateş'in paylaşımının altına "Çok sevindiiim kuzum, hayırlı uğurlu olsun şimdiden" mesajını bıraktı. 

Ceyda Ateş ise Hazal Kaya'ya "Teşekkür ederim kuzucum... Hep beraber güzel işlere" sözleriyle cevap verdi.

Yorumlar