TV HABER

Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama: 3 ortaklık teklifi aldık

Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti'nin konuğu oldu. Ilıcalı yeni projelerinin yanı sıra merak edilenleri de anlattı.

Acun Ilıcalı'dan flaş açıklama: 3 ortaklık teklifi aldık

Acun Ilıcalı, yurt dışında açıldığı pazarları açıklarken Meksika, Macaristan, Romanya, Kolombiya ve ABD'yle çalıştığını, Almanya pazarına girmeye hazırlandığını söyledi.

"Tv8'den hisse satar mısın?" diye teklif geldiğini açıklayan Ilıcalı " Yurt dışı ve yurt içinden 3 teklif geldi. Onlar da ortak olmak istedi" dedi.

Star'da yüzde 30 ortaklığı olduğunu belirten Ilıcalı "Star'ın yönetiminin bana verileceği yönünde haberler çıktı ama bunlar doğru değil" diye konuştu.

Show TV dönemini de anlatan Acun Ilıcalı "Show TV batsaydı 50 milyon borçla ortada kalacaktım. O sırada TMSF el koydu Show TV'ye. Büyük bir gerilim yaşamadım. Allah öyle yaratmış herhalde. Batsak, eksi 50 milyon olsa, onu bunu satarız yine tekrar işimizi yaparız diye düşündüm" dedi.

tv8'de bir tek bu sezon para kazanamadığını belirten Ilıcalı, "Bir uçağım var, üç sürat teknem var, 12 tane motosikletim var, iki tane teknem var. Bir şeyden zevk aldığım için onu alırım." diye konuştu.

GÖKHAN HEP OLDUĞU GİBİYDİ

Athena Gökhan'ın muhalif tweet'ler atmasıyla da ilgili konuşan Acun Ilıcalı "Gökhan hep olduğu gibiydi, Gökhan hiç değişmedi. Gökhan her tarafı kucaklar. Gökhan hissettiğini yapan bir insan. O herkesi takdir edebilecek biri. Benim benle çalışan insanlara bir uyarı yapmam söz konusu olmaz. Neden aynı düşünelim ki, ayrı düşünelim. Hayata aynı bakmayalım, farklı bakalım. Bana insanların aynı şekilde düşünmeye zorlanması bana çok saçma geliyor. Niye aynı düşünüyoruz, koyun muyuz biz. Mühim olan sonunda hepimiz aynı masada yemek yiyebilelim" dedi.

"Kariyerimde yükselme dönemimde bana saldıran bana karşı kötü olan kişiler var" diyen Ilıcalı "Herkesle çalışırım, sadece bu tip insanlarla çalışmam. Süper hümanist bir insan değilim, iyiliği de unutmam kötülüğü de unutmam" şeklinde konuştu.

Yorumlar