TELEVİZYON

Acun Ilıcalı’dan bomba teklif! Survivor Poyraz fenomen dizide mi oynayacak?

Acun Ilıcalı'nın, Survivor'da finale kadar gelip şampiyonluğu İsmail Balaban'a kaptıran Survivor Poyraz'a dizi teklifinde bulunduğu öne sürüldü.

Acun Ilıcalı’dan bomba teklif! Survivor Poyraz fenomen dizide mi oynayacak?

Survivor 2021’in finalinde şampiyonluğu İsmail Balaban’a kaptıran Poyraz ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Survivor Poyraz, yeni sezonu Exxen'de yayınlanacak Leyla İle Mecnun dizisinde yer alacak.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; yeni sezonu Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de başlayacak olan fenomen dizi Leyla ile Mecnun dizisinde yer alacak olan Poyraz'a dizi teklifini Acun Ilıcalı yaptı.

Survivor 2021 şampiyonluğunu SMS farkıyla kaptıran Poyraz dizi teklifini Acun Ilıcalı'dan alınca havalara uçtu. Dizi deneyimi olmayan ancak adada gösterdiği performansla birlikte Acun Ilıcalı'nın bile dikkatini çeken Poyraz, hayranlarını heyecanlandıran bu iddia sonrası henüz bir açıklama yapmadı.

Hangi rolde olacağı belli değil

Poyraz'ın Leyla ile Mecnun dizisinde oynayacağı iddiası magazin ve sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşerken dizide hangi rolde oynayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar