TV HABER

Acun Ilıcalı'dan bomba gibi açıklamalar

O Ses Yunanistan'ın ilk bölümü yayınlandı. Acun Ilıcalı, yeni hedefinin Yunanistan'da bir televizyon kanalı kurmak olduğunu açıkladı...

Acun Ilıcalı'dan bomba gibi açıklamalar

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi ‘O Ses Yunanistan’, Skai TV’de ilk bölümüyle komşuda görücüye çıktı.

YUNAN HALKINI EKRANA KİLİTLEYEN TÜRK OLMAK İSTİYORUM

1.5 yıldır üzerinde çalıştığı projeyi seyirciyle buluşturan Acun ılıcalı, Atina’da düzenlenen kokteylde jüri üyeleri Elena Paparizu, Sakis Ruvas, Kostis Maraveyas ve Panos Mouzourakis ile bir araya geldi.

Yunan halkını ekran başına kilitleyen Türk olmayı hayal ettiğini söyleyen Ilıcalı, “Bu gururu yaşamak istiyorum” dedi.

BUNDAN SONRAKİ HEDEFİM ALMANYA VE İNGİLTERE

Yapımcı, bundan sonraki hedefinin Almanya ve İngiltere olduğunu anlattı.

Yurt dışındaki Türk dizileri gibi başarılı olmak istediğini belirten yapımcı, Romanya ve Azerbaycan’dan teklif aldığını ifade etti.

SURVİVOR TÜRKİYE VE SUURVİVOR YUNANİSTAN BİRLİKTE ÇEKİLECEK

Ilıcalı, “Benim sunucu ya da moderatör olarak performansımı değil, prodüksiyondaki başarımızı göstermeye çalışıyoruz. ‘Ekran önünde olayım’ diye hırsım ve Arzum hiç olmadı” şeklinde konuştu. Bu yıl Dominik’te hem ‘Survivor Yunanistan’ hem de ‘Survivor Türkiye’yi aynı zamanda çekeceğini anlatan yapımcı, “1.5 katı ekiple yoğun şekilde çalışacağız” dedi.

KERİMCAN DURMAZ, SURVİVOR'DA OLMAYACAK

‘Survivor Türkiye’ye katılacağı konuşulan Kerimcan Durmaz’ın kadroda yer almadığını belirten Acun Ilıcalı, Yunanistan’da bir kanal kurma planının olduğunu söyledi.

REYTİNGLER İYİ GELİRSE BENDEN DUYARSINIZ, KÖTÜ GELİRSE...

O Sеs Yunаnistаn'ın tаnıtımını sоsyal medya üzerinden paylaşan Acun Ilıcalı şu notu düşmüştü...

Acunmedya olarak gururluyuz, beklediğimiz gün gеldi, ilk defа yurtdışında bir prodüksiyon yapiyoruz. İştе O Ses Yunаnistаn tanıtımı. . . Hаftаyа bugün yayındayız. Sizlеr bizi seyrettiniz, sayenizde başarımızı dünyaya duyurduk vе şimdi dе O Sеs Yunanistan ile Yunаnistаn sеyircisinin kаrşısınа çıkıyоruz. Bizi bugünе kаdаr destekleyen tüm seyircilerimize sonsuz tesekkürler. Bakın bаkаlım, jürimizi beğenecek misiniz? Hedefimiz Yunаnistаn'da dа 1 numara оlmak, süper bir jüri ve ekip kurduk. Ratingler iyi gelirse bеndеn, kötüysе başkasından duyarsınız :) )

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar