DİZİ DÜNYASI

Acun Ilıcalı bizzat seçti! İşte Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yeniden çekilecek olan Leyla İle Mecnun dizisinin yeni başrolü Deniz Işın oldu.

Acun Ilıcalı bizzat seçti! İşte Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı

Bir döneme damga vuran TRT'nin sevilen dizi Leyla İle Mecnun yeniden ekranlara dönüyor. 7 yıl aradan sonra Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de yeniden ekranlarda izleyiciyle buluşacak dizinin bu sefer Leyla karakterini bambaşka bir isim canlandıracak. Masumiyet'teki performansıyla çok beğenilen ünlü oyuncu Deniz Işın'ın Leyla karakterini canlandıracağı öğrenildi. 

LEYLA KARAKTERİNİ DENİZ IŞIN CANLANDIRACAK

 Masumiyet dizisiyle yıldızlaşan Deniz Işın'ın, yeniden çekimlerine başlanacak dizide Leyla karakterini canlandıracağı öğrenildi. İlk sezonda Ezgi Asaroğlu, Leyla İle Mecnun dizisinde Leyla olarak yer aldı. Fakat daha sonra diziden rol arkadaşı Ushan Çakır'ın kendisini dövdüğünü iddia ederek diziden ayrıldı. Senarist de Asaroğlu'nun ayrılığının ardından başarılı bir ölüm senaryosu yazdı. Mecnun ise ömrünün geri kalanını, gerçek Leyla'sını arayarak geçirdi.

ACUN ILICALI ÖZELLİKLE SEÇTİ

Yeni bölümlerde Leyla karakterine de yer verilecek olması, dizinin hayranlarını şimdiden sevindirdi. Son yaşanan gelişmelere göre Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonundaki Leyla resmen ortaya çıktı. Final yapan Masumiyet dizisinin beğenilen isimlerinden biri olan Işın'ı Acun Ilıcalı'nın bizzat kendisinin seçtiği söyleniyor. Yorumlar