TELEVİZYON

Açtı ağzını yumdu gözünü! "Bayram boyunca bizimle alay etti"

Sabah yazarı Hıncal Uluç, TRT Müzik'e yine çok fena saydırdı.Daha önce ilan edilen yayınların hiçbir açıklama yapılmaksızın kaldırıldığını söyleyen Uluç, "Bayram boyu alay etti TRT Müzik bizimle.. Bayram boyu dalga geçti.. " dedi.

Açtı ağzını yumdu gözünü! "Bayram boyunca bizimle alay etti"

TRT Müzik kanalında günler öncesinden duyurulan birçok yayının hiçbir açıklama yapılmadan kaldırıldığını söyleyen Hıncal Uluç, "TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni denen zat, kimden torpillidir ki, yazılanlara aldırmaz, şikayetleri okumaz ve bol maaşlı makamında boş oturur?.Be adam, telefona uzanıp bir emir vereceksin, hepsi o?. Buna üşenir mi, insan olan?." ifadelerini kullandı.

TRT Genel Müdürü ve TRT'nin bağlı olduğu bakanlığa da seslenen Uluç, Kenan Bölükbaş'ın kovulması gerektiğini söyledi.

Bayram boyu alay edildik!..

Aynen öyle.. Bayram boyu alay etti TRT Müzik bizimle.. Bayram boyu dalga geçti.. Baştan sona band, baştan sona video yayında, ilan edilen program bu kadar hiçe sayılır mı?
Günler öncesinden duyurulan ve meraklısına ona göre plan, program yaptıran bir yığın yayın, hiçbir açıklama yapılmadan, hiçbir özür dilenmeden kaldırılır, yerine saçma sapan bir şey, laf ola, saat dola, konur mu?.
Hepsi band, hepsi video, reklamı meklamı da olmayan bir yayın, on dakika, 15 dakika sarkar mı?. Kaydedeni var, merakından, sevgisinden.
Programa iki satır içerik konmaz mı?.
Kim?. Ne?. Bundan üşenir mi, devlet görevlisi, üstelik?.
İnsanı bu kadar hiçe sayan, bu kadar keyfi yayıncılık, hem de bir devlet kurumunda olur mu?.
Hem de benim vergilerimle yaşayan, yönetilen, çalışan her bir elemanının cebine giren her kuruş, benim cebimden çıkan kamu kuruluşunda bu aldırışsızlık, bu umursamazlık, bu vurdumduymazlık, bu adam yerine koymamazlık olur mu?.
TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni denen zat, kimden torpillidir ki, yazılanlara aldırmaz, şikayetleri okumaz ve bol maaşlı makamında boş oturur?.
Be adam, telefona uzanıp bir emir vereceksin, hepsi o?. Buna üşenir mi, insan olan?.
TRT Genel Müdürü niye ses çıkarmaz, bu adama peki?.
TRT'nin bağlı olduğu bakanlık niye sus pus oturur?.
"Bu milletle alay etmeyin" diyecek tek sorumlu yok mu, bu ülkede..
İlle Külliye'ye, ille Başkan'a mı gitmek lazım?. Bu ülkede, halka saygı gösterme gerektiğini öğretmenin başka yolu kalmadı mı?.
Bu Kenan Bölükbaş denen zat, derhal, ama derhal kovulmalıdır ki, bir daha hiç kimse bu milletle dalga geçmeyi aklından bile geçirmesin!.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar