GÜNDEM

Abdurrahman Dilipak’tan Tuğçe Işınsu ile ilgili bomba yazı

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, kendisini spritüel yaşam danışmanı olarak tanıtan ve son yazdığı 'Güç' isimli kitabın tıksımlı olduğunu iddia eden Tuğçe Işınsu ile ilgili “Bu hatun parti kursa en az %7 oy alır” şeklinde ironi dolu bir yazı kaleme aldı.

Abdurrahman Dilipak’tan Tuğçe Işınsu ile ilgili bomba yazı

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, kendisini spritüel yaşam danışmanı olarak tanıtan Tuğçe Işınsu’nun parti kursa en az %7 oy alacağını ironi yaparak “Davutoğlu’ymuş, Babacan’mış geç.” dedi. 

Kitabının tılsımlı olduğunu iddia eden, kitabı okumak isteyen herkesin kitabı satın alması gerektiğinin altını çizen Işınsu’nun sözlerini hatırlatan Dilipak, "Bu 'sarışın bomba'nın kitabından TSK alıp askerlerimizin sırt çantalarına birer tane yerleştirsin zafer bizimdir. CHP bu hatun kişiyi kapmadan AK Parti’nin yeşil Kemalistleri daha önce harekete geçip, bu işi bitirebilirler. Boşversenize siz savunma sanayi imiş, kıtalararası füzeymiş. Bu bomba başka bomba. Boşverin 'ne atom bombası, ne Soçi Konferansı' Bu kitabı ihraç ederek, Türkiye ekonomisini düzeltebilir mesela. Bu hatun kişiyi Turizm Bakanı yapalım turizmi uçurur. Türkiye’yi dünyaya tanıtırız. Şimdi benim asıl merak ettiğim konu, bu kitabın Corona virüsüne iyi gelip gelmediği.” şeklinde konuştu. 

İşte Abdurrahman Dilipak’ın o yazısı:

Tuğçe Işınsu parti kursa en az %7 oy alır. Davudoğlu’ymuş, Babacan’mış, geç.

Tuğçe de kim demeyin, hani şu sarışın Şeyhiye. “Güç” kitabını alıyorsunuz “Güç sizde”! Alıp okusanız olmuyor, bir tane de sizin edinmeniz gerekiyor. 5 kişilik bir ailede herkese bir kitap. Ucuz! Hediyesi 20 lira. Sudan ucuz. İşse iş, aşksa aşk, sağlıksa sağlık, kariyerse kariyer!. Ne istersen o. Okuyarak adam olmayacaksınız. Yani arkadaşından alıp okusan olmuyor. Para verip alman gerekiyor. Ya da birileri bu tılsımlı sırlar kitabını sizi düşünerek alıp hediye etmesi gerekiyor. Tecrübe edilmiştir.

Bu “sarışın bomba”nın kitabından TSK alıp askerlerimizin sırt çantalarına birer tane yerleştirsin “zafer bizimdir”. CHP bu hatun kişiyi kapmadan AK Parti’nin yeşil Kemalistleri daha önce harekete geçip, bu işi bitirebilirler. Boşversenize siz savunma sanayi imiş, kıtalararası füzeymiş. Bu bomba başka bomba. Boşverin “ne atom bombası, ne Soçi konferansı”.. Bu kitabı ihraç ederek Türkiye ekonomisini düzeltebilir mesela. Bu hatun kişiyi Turizm Bakanı yapalım turizmi uçurur. Türkiye’yi dünyaya tanıtırız. Şimdi benim asıl merak ettiğim konu, bu kitabın Corona virüsüne iyi gelip gelmediği.

Bakın bu hatun kişi, affedersiniz “birey”, parti kursa %7 oy alır diyorum ya, bu en az. Tılsım işin bir yanı. CHP’liler de sever bu birey’i, AKP’liler de. Bu bireyin geçmişinde Adnan Oktar’la bir teması olmuş mudur bilmiyorum ama, toplumda böyle bir “sentetik din”e ciddi bir talep var. Bu mesele biraz da arz talep dengesi. Dün Yaşar Nuri’yi sevenler bugün bu “birey”i de seveceklerdir.

Yazının tamamı için tıklayınız

Yorumlar