GÜNDEM

Abdurrahim Albayrak ve eşi karantinaya alındı

Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın koronavirüs nedeni ile karantinaya alındığı ortaya çıktı.

Abdurrahim Albayrak ve eşi karantinaya alındı

Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak geçen hafta koronavirüs şüphesi ile hastaneye kaldırılmıştı. Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ,  Albayrak'ın eşinden de kötü haber geldiğini duyurdu.

Albayrak çifti karantinada

Koronavirüs tedavisi gören Abdurrahim Albayrak’ın eşi Şükran Albayrak’ın da virüse yakalandığı tespit edildi. Çift, özel bir hastanede karantina altına alındı.
Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da koronavirüse yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor.
Bu arada 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve diğer yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Tüm futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs tespit edilmediği gelen duyumlar arasında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir an önce iyileşip taburcu olması...

Yorumlar