GÜNDEM

Abdülkadir Selvi'den 'Erdoğan ölmüş' paylaşımlarına tepki! 'İğrençsiniz, başaramayacaksınız'

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlığı ilgili ortaya atılan iddialara ve paylaşımlara, "İğrençsiniz, başaramayacaksınız" diyerek tepki gösterdi.

Abdülkadir Selvi'den 'Erdoğan ölmüş' paylaşımlarına tepki! 'İğrençsiniz, başaramayacaksınız'

Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi, sosyal medyada "ölmüş" etiketiyle paylaşım yapanlara ateş püskürdü. Selvi, yazısında "Bir insanın hayatı üzerinden muhalefet mi olur? Batsın sizin muhalefetiniz. Batsın sizin insanlığınız" dedi.

Selvi, şu ifadeleri kullandı:

"Bunu geçmişte Deniz Baykal ve Oğuzhan Asiltürk için yaptıklarında da karşı çıkmıştım. Tabii Erdoğan’la ilgili algı operasyonlarının bir hedefi var. 'Erdoğan hasta, Türkiye’yi yönetemiyor' algısını oluşturmaya çalışıyorlar. Bu işin arkasında yabancı ülke istihbarat servisleri ile FETÖ’cülerin bulunduğu bir gerçek. Ancak muhalefet adına buna destek verenler de çıkıyor.
Erdoğan’ı sandıkta yenemeyenler bu kez sağlığı üzerinden bir algı operasyonu yapıyorlar. Muhtıra verdiler, olmadı. Partisini kapatmaya çalıştılar, muvaffak olamadılar. Darbe yaptılar, başaramadılar. Bu kez de Erdoğan’ın hayatıyla oynamaya çalışıyorlar.

İğrençsiniz, iğrençsiniz, iğrençsiniz. Başaramayacaksınız, başaramayacaksınız, başaramayacaksınız.

Yazının tamamını okumak için tıklayın...

Yorumlar