REKLAM

1.3 milyarlık projenin reklam yüzü belli oldu

Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir için çekilen reklam filminin sanatçısı belirlendi...

1.3 milyarlık projenin reklam yüzü belli oldu

Türkerler Holding tarafından geliştirilen Mahall Bomonti İzmir için çekilen reklam filminde sanatçı Murat Boz rol aldı. Filmin ilk gösterimi Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker'in ev sahipliğinde ve Boz'un katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında yapıldı.

Yaklaşık 1.3 milyar TL'lik hayata geçirilen projenin yüzde 20'sinin satıldığı bilgisini veren Türker, "15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Türkiye'ye en büyük dış kaynaklı kredi girişini sağladık" dedi.

YATIRIMLAR SÜRECEK

Türker, şöyle devam etti: "Her şeyimizi borçlu olduğumuz ülkemize yatırım yapmak için gözümü kırpmam. Kimsenin birliğimize, bütünlüğümüze zarar vermesine izin vermeden, kenetlenerek çalışmamız lazım. Türkerler olarak 15 bin kişiye istihdam sağlıyoruz. 2017'de de enerji ve sağlık alanlarında yatırımlarımız olacak. Mahall Bomonti'nin haricinde İstanbul, Ankara'da da büyük projelerimiz var. Elimizde 3 milyar TL'lik konut projemiz mevcut. Bunların satışları için önümüzdeki yıl çalışmalara başlayacağız."

MURAT BOZ: GAYRİMENKULE YATIRIM YAPIYORUM

Sanatçı Murat Boz ise, "Kazım ağabeyi reddetmek mümkün değil. Projenin konseptini inceledim. Yatırımlarımı gayrimenkulle değerlendiriyorum. Bundan sonra da gayrimenkule yatıracağım" dedi.

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar