GÜNDEM

12 yıldır görev yapıyordu! Ferda Öngün Sözcü'den ayrıldı

Sözcü Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ferda Öngün görevinden ayrıldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Öngün, "Gazeteciliğe başladığım günde hayalini kurduğum yerde ve Türkiye’nin en çok okunan gazetesinde yazı işleri müdürü olarak veda ediyorum. " dedi.

12 yıldır görev yapıyordu!  Ferda Öngün Sözcü'den ayrıldı

Sözcü Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ferda Öngün görevinden ayrıldı. Öngün gazeteyle yollarının ayrılmasından sonra şu paylaşımda bulundu:

"Her şeyimi verdiğim, zaman zaman çocuklarımın üzerinde tuttuğum, babamın gazetesi olsa daha fazlasını veremezdim dediğim, çok güzel günleri, şahane başarıları, çok büyük acıları, çok büyük dostlukları, çok büyük ihanetleri gördüğüm ama vazgeçemediğim aşkım. Sana veda ediyorum. Biraz hazırlıksız yakalandım. Çünkü hiç de böyle bir son düşünmemiştim. Ama hayat bazen böyle. Olsun... Bu dönemde kim bitirmiş ki meslekte 30 yılı Herkes oradan oraya savruldu. Bu 12 yılda Kırdıysam üzdüysem hakkını helal et. Ben yine de helal ediyorum sana ve tüm arkadaşlarıma haklarımı.. Hayat herkes için kaldığı yerden devam eder. Ben zirvede bırakıyorum. Gazeteciliğe başladığım günde hayalini kurduğum yerde ve Türkiye’nin en çok okunan gazetesinde yazı işleri müdürü olarak veda ediyorum. Ve çok şükür onurumu koruyarak. Ve kendime verdiğim sözü tutarak. Haydi selametle..."

ÇOK OKUNANLAR
Yorumlar